BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U ovakvim dionicama stvarno treba imati jako puno strpljenja. Ja sam se osobno odlučio za Zvečevo, a ne Božjakovinu jer mi se čini da bi se tamo ranije mogla dogoditi prodaja vlasničkog paketa, a to je nažalost jedini događaj koji uskoro može pokrenuti ovakve dionice gore. Alvir je očiti počeo prodavati za razliku od Moralića. Milsim da će to prodavati njegovi nasljednici. Do tada treba zaboraviti ovakve dionice. Njihova cijena na tržištu jednostavno nije realna, a sumnjam da će i biti uskoro.

U zadnjim NN objavljen poziv za skupštinu Bzjk i Ktjv.

nigdar ni bilo da ni nekak bilo

Čekajte, je li moguće da je netko prodao jednu dionicu za 600 kn? Ja ću umrijet od smijeha…


U zadnjim NN objavljen poziv za skupštinu Bzjk i Ktjv.

Znači za 10 dana se mogu uzeti materijali tj. vidjeti kons. izvj. za 2007. Ne bi trebali mnogo čekati za novi zahtjev za JDD pošto su sad ispravljene one nepravilnosti, samo ne znam smiju li tako brzo ponovno slati zahtjev ili postoji nekakav rok. Zna li netko od forumaša?

Dionica vrijedi puno više kako sada stvari stoje:
– potcijenjenost u odnosu na sadašnje pokazatelje,
– budućnost posla uz uzlaznu cijenu poljoprivrednih proizvoda i sve veću potražnju za poljoprivrednim proizvodima.

Negativao je to što je slabo likvidna, a to se zasigurno neće poboljšati dok je ovakvo stanje na tržištu kapitala kod nas i u Svijetu (inflacija, usporavanje rasta, pad zarada kompanija i sl.)
Tko bude imao živaca, zaraditi će. (A to i jest dobar dio mudrosti ovog posla)

Nadam se da će brzo u JDD, mislim da će to donekle stvari okrenuti na bolje.

Ja je mislim prodati kada osnovni pokazatelji budu otprilike: P/Bv 2-2,5 i P/E 20 odnosno kako se budemo bližili 3000 kn. Do tada, čelični živci i strpljenje… možda malo trgovine u međuvremenu…

Nego, što je sa Fimom, imaju još tjedan dana za izlaz… jesu li našli kupca???

"Enver Moralić odustao je od kupnje Erdutskih vinograda nakon što su iz državnog vrha počele stizati najave da će Hrvatska uskoro morati prekinuti moratorij na gradnju nuklearnih elektrana"

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Hoce netko pokupiti ili…
Ja se bas ne usudim jer nemam kesa za drugo onda…a tako me privlaci
Top bid
CIJENA KOLIČINA
502,00 80
500,01 15
100,00 35
39,99 1
39,98 1
Top ask
CIJENA KOLIČINA
580,00 35
659,00 28
660,00 20
670,00 20
678,99 13
679,00 45
700,00 20
729,00 14
735,00 10
740,99 5

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

517,00 17
505,00 20
503,01 15
503,00 15
502,00 10

hebote bid sve jači, ne znam bi se smijo il plako!? [lol]

Da smijesan bid, ali bolje nego nikakav….
cak smo danas i trgovali i to sa plusom da se zna….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

a giga kaj se sekiraš, dok ne prodaš nisi popušio, a dok god je bzjk u vlasništvu kutjeva, a kutjevo nejde u stečaj nemam noćnih mora radi smiješne cijene!

Ili je Kutjevo u vlasnistvu BZJK?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close