BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U izradi je internet stranica Božjakovine, napokon. [thumbsup]

Vaš link

i to besplatne od netfirmsa??? pa zar kompanija koja ima tolike prihode ne može platiti par soma kn za kvalitetan web sajt i njeno održavanje? po meni je ovo sramota. ovo mi liči vjerojatnije da se netko šali s božjakovinom nego da je to službeni sajt. vjerovatno je zakupio domenu kako bi kasnije skuplje prodao božjakovini. pametan čovjek.

p.s. jedino se grizem što se budala ja prije toga nisam sjetio 🙁

jos uvijek imaju bozjakovina.hr, to im nitko ne moze uzeti jer se domene .hr dobivaju samo prema istoimenoj registriranoj tvrtci…

sve je lako kad si mlad :)

komercijalne .com domene imaju vecu vrijednost od .hr domena. [thumbsup]


jos uvijek imaju bozjakovina.hr, to im nitko ne moze uzeti jer se domene .hr dobivaju samo prema istoimenoj registriranoj tvrtci…

jel se mi to pretvaramo u web hosting forum? toliko nam je uzbudljivo u našoj maloj božjakovini? [lol]

ja se sav uzbudim kad vidim transakciju na božjakovini! [lol]

Rijetka su donedavno bila tvoja uzbudenja wunder? [lol]
Top bid
CIJENA KOLIČINA
647,27 37
640,00 14
620,00 6
573,00 16
Top ask
CIJENA KOLIČINA
687,00 47
690,00 76
695,00 12
699,00 10
700,00 20

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

jel se to kupnja pojavila?[smiley]
ma treba izdržati još dva-tri mjeseca da se fima iskrca a onda idemo gore

http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/KTJV-fin2008-1Q-NotREV-K-HR.xls

Kutjevo odlično godišnje izvješće…kako znamo da BZJK drži 80% kutjeva, eto odakle kupnja…ali, neš ti kupnju [cool] ali bit će bolje ! 🙂

sve je lako kad si mlad :)


http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/KTJV-fin2008-1Q-NotREV-K-HR.xls

Kutjevo odlično godišnje izvješće…kako znamo da BZJK drži 80% kutjeva, eto odakle kupnja…ali, neš ti kupnju [cool] ali bit će bolje ! 🙂


odlično? 28 milijuna dobiti? u GFI iz FINA-e su imali nekih 10, 11 milijuna kuna dobiti više. kakve su to igre?

izgleda da se radi o različitim računovodstvenim standardima. finin mi se više sviđa[smiley]

Prihod od 411 mio odličan, dobit 27 mio odlična. Još investicija, mislim da će i ove godine povećati prihode.
Moj target 1800.

Mislim da za 1800kn, mi moramo doci u srediste pozornosti i to odrzati neko vrijeme…nisam bas siguranda bi to moglo biti ove godine…ili netko misli drukcije?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close