BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da kupuje netko veći u manjim nalozima, valjda bi to bilo vidljivo u top10…jer pod “većima” smatram one u top10…pošto je dovoljno samo cca 360 dionica da se tamo pojavite…kupuju mali…to je vjerojatnije…a i vidljivo je da se skrbnički pbz-a na devetoj poziciji podebljava (ovi koji kupuju preko investora)…
ne znam odakle dojam da se sekiram…samo iznosim svoje mišljenje da nije sve tako bajno kako neki žele prikazat….da je dovoljno da se fima i skrbnički erstea iskrcaju i da idemo gore…treba sagledati i tko kupuje…kupuju mali koji će biti zadovoljni sa 30%…pa će izlazit van i time štopati cijenu…a da ne kažem kako ima i onih koji su ulazili na 1400+, pa su sad snižavali prosjek i da jedva čekaju da izađu iz ove dionice van….
tako da će ponovno na nekim razinama od 1200 kuna doć do iskrcaja (štopanja cijene)…samo što se neće iskrcavat fima nego ovi sa po 10,20,50 dionica…ali učinak će biti isti…mogli smo vidjet na HT kako to izgleda kad mali navale…
dakle…da zaključim…tu fundamenti onda nemaju nikakve veze…iako postoje…jer nisu svi ulagači kao cayman006 da su spremni čamiti u nekoj dionici 5 godina dok ne dođe do očekivanog targeta, a istoveremeno gledati druge kako idu u nebesa…
samo kad dođemo na 1200-1300 kuna…i kad se neko istrese…i vrati opet na 1000-1100 kuna…nemojte pitati koji se to biser sad iskrcava…jer ja ću vam odgovoriti…onaj kome je dosta 30%….

A 30% zarade je kao malo?? Pa da je tih 30% i na godišnjoj razini to je dobar prinos!
Inače, ako netko kupuje preko različitih skrbničkih računa po recimo 300 komada (6×50 komada) ti to nećeš vidjeti u top 10.

Ignore: KressoM, delux


A 30% zarade je kao malo?? Pa da je tih 30% i na godišnjoj razini to je dobar prinos! Inače, ako netko kupuje preko različitih skrbničkih računa po recimo 300 komada (6×50 komada) ti to nećeš vidjeti u top 10.

pa što ste vi kolega i u ovome?
pa koliki je vama minus u portfelju? veći od 30%?[shocked]

Ma kakav minus od 30%. Ja sam veći dio prodao na 1200-1300, sad dokupljujem na 850-900 kn. [cool]

Ignore: KressoM, delux


Ma kakav minus od 30%. Ja sam veći dio prodao na 1200-1300, sad dokupljujem na 850-900 kn. [cool]

pametno [thumbsup]


Ma kakav minus od 30%. Ja sam veći dio prodao na 1200-1300, sad dokupljujem na 850-900 kn. [cool]

nemam ja ništa protiv 30%…ja ću kad budem tu u plusu 30% izać van…
a čini mi se i vi…[cool]

Po koliko ću izlaziti to još ne znam, ali računam na minimalno +30%.
Inače, FIMAši se izgleda spremaju danas nas skroz napustititi. Tko, zna možda će dati ostatak i ispod 850 kn [thumbsup]

Kupnja – BZJK-R-A
1 850,00
20 840,00
47 836,00
30 830,00
50 813,03

Prodaja – BZJK-R-A
100 868,00
66 869,00
100 887,00
50 888,00
14 900,00

Ignore: KressoM, delux

ja mislim da onaj koji je ovo kupio jako skrta osoba.. ne da taj nikome ni lipe..

jaki zivci su imperativ[smiley]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

A kako vi mislite da će cijena više ikad prijeći 1000kn. Neko bi trebao kupovati da bi cijena išla gore. Kako ovdje neće biti zainteresiranih cijena neće godinama prijeći 1200kn. Znači ovo je dugoročna investicija od bar 5+ godina. Kome se neda čekati neka niti ne ulazi…

A jesi ih sprašio.[sad]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Moš mislit, sve nam koljena klecaju [yawn]

Ignore: KressoM, delux


A kako vi mislite da će cijena više ikad prijeći 1000kn. Neko bi trebao kupovati da bi cijena išla gore. Kako ovdje neće biti zainteresiranih cijena neće godinama prijeći 1200kn. Znači ovo je dugoročna investicija od bar 5+ godina. Kome se neda čekati neka niti ne ulazi…

Kolega, više će se kupovati kad se iole promjeni trend, nego sada kad se zna da je iskrcavanje, vjerujte. Ovo je dionica za male ulagače i upravo psihologija malih ulagača će ju dignuti. Glupo, ali istinito!

bok vam.

I'LL BE BACK

New Report

Close