BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm.. Ne znam baš ko puca u prazno?! Ja svoje odgovore evo potkrepljujem činjenicama. Npr. konkretno, evo vam prospekt Fiminog fonda u Srbiji, pa bacite pogled, malo se educirajte i onda se javite.. Pozdrav! Vaš link

Ma da istina, evo kad malo bolje razmislim, u pravu ste kolega. Moglo bi se reći da pucam u prazno, al samo u tome što eto naveo sam jedno potencijalno rješenje koje normalno uopće ne mora FIMIN fond managament odradit, ako uopće budu prodavali svoj udio.. Ovo mi je prvo palo na pamet, tj. to bih ja napravio kad bih veće htio prodavati svoj dio. Laku noć svima.


Hm.. Ne znam baš ko puca u prazno?! Ja svoje odgovore evo potkrepljujem činjenicama. Npr. konkretno, evo vam prospekt Fiminog fonda u Srbiji, pa bacite pogled, malo se educirajte i onda se javite.. Pozdrav! Vaš link

Taj Vam je fond slabiji s imovinom od njihovih HR fondova, a pošto ni u Srbiji baš ne cvjetaju ruže, mislim da nemaju previše slobodne gotovine.


. ..To će vjerojatno potaknuti domaće investicijske fondove na povlaćenje svojih sredstava iz tih kompanija što će rezultirati u padu cijena njihovih dionica. S druge strane, to je šansa za male domaće investitore kao i strane institucionalne za dugoročno držanje takvih dionica. Jedna od takvih je i dionica poljoprivrednog poduzeća Božjakovina… (Ivan Soldo, FIMA FAS d.o.o. 06.12.2007.) http://www2.fima.com/?P=ana&L=h pošteno su Vam i napisali šta Vas čeka s BZJK dionicama-duuuuuuugoročnooooo držanjeeeee [wink][thumbsup][wink]

kolega varaždinec, kao što sam prije napisao, Fima nije prodavala, pa u kontekstu ovog njihovog teksta probajte zaključiti koje su im prave namjere…i pogledajte malo vlasničku strukturu…čaki i među prvih deset jasno se vidi da nekima jako odgovora ovaj pad cijene.


Ma da istina, evo kad malo bolje razmislim, u pravu ste kolega. Moglo bi se reći da pucam u prazno, al samo u tome što eto naveo sam jedno potencijalno rješenje koje normalno uopće ne mora FIMIN fond managament odradit, ako uopće budu prodavali svoj udio.. Ovo mi je prvo palo na pamet, tj. to bih ja napravio kad bih veće htio prodavati svoj dio. Laku noć svima.

Ovo baš ne razumijem, je li to bingo sam sa sobom razgovara ili što?

Evo tužne istine:

Kupnja – BZJK-R-A
200 750,00
7 740,00
….
….
….

Prodaja – BZJK-R-A
20 909,00
20 918,95
3 918,97
15 918,98
25 919,00

BZJK-R-A 11:22:16 50 850,00 42.500,00
BZJK-R-A 11:22:16 50 852,01 42.600,50
BZJK-R-A 11:22:16 15 853,10 12.796,50
BZJK-R-A 11:22:16 20 855,00 17.100,00
BZJK-R-A 11:22:16 30 860,00 25.800,00
BZJK-R-A 11:22:16 50 860,11 43.005,50
BZJK-R-A 11:22:16 15 861,00 12.915,00

Obratite pažnju na onaj nalog od 200 komada na 750 kn. Stajao je na 850 kn sve do malo prije, a kad se maknuo onda je krenulo istresanje. Očito je samo navlačio kupnju. Lijepo sam rekao da se dogovorimo i ne stavljamo naloge iznad 700-750 kn, pa kad im se već žuri van neka prodaju s još većim diskontom.

Ignore: KressoM, delux

Ajde još samo 100kn niže da uletim [tongue]

Pa trebala bi rast, ukida se 0,0 promila ![thumbsup]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

varazdinec:

. ..To će vjerojatno potaknuti domaće investicijske fondove na povlaćenje svojih sredstava iz tih kompanija što će rezultirati u padu cijena njihovih dionica. S druge strane, to je šansa za male domaće investitore kao i strane institucionalne za dugoročno držanje takvih dionica. Jedna od takvih je i dionica poljoprivrednog poduzeća Božjakovina… (Ivan Soldo, FIMA FAS d.o.o. 06.12.2007.) http://www2.fima.com/?P=ana&L=h pošteno su Vam i napisali šta Vas čeka s BZJK dionicama-duuuuuuugoročnooooo držanjeeeee [wink][thumbsup][wink]

kolega varaždinec, kao što sam prije napisao, Fima nije prodavala, pa u kontekstu ovog njihovog teksta probajte zaključiti koje su im prave namjere…i pogledajte malo vlasničku strukturu…čaki i među prvih deset jasno se vidi da nekima jako odgovora ovaj pad cijene.

kolega dealer,navodno je ovih dana otišla jedna banka u makedoniji u stečaj u kojoj je FIMA jakooo izložena pa sam onda pokušao povezati eventualnu prodaju dionica s Fimine strane i potražnju za kešom,naravno neznam 100% da baš oni prodaju konkretno BZJK

Koliko ja vidim, Erste skrb rasprodaje.

No respect

koji debili…

ak je to zbog onog free floata onda stvarno nemaju mašte!

umjesto da napucaju cijenu u nebesa da free float bude prek 100 miljona oni rasprodaju! [rolleyes]

ako je belje na 300 ovo bi moglo komotno biti na 5000..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close