BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Niste bas u pravu,
Evo vam bivsih vlasnika splitske banke gdje je “mali” unicredito progutao “veliki” HVB,
takvi su primjeri relativno cesti, pojam veci i manji je prilicno sklizak………………..

Neznam, bojim se da je ovaj dobit kredit za kupnju, a u zalog je dao Kutjevo. Hrvatski model. Ili je dosao sa svojim cashom? Ako je, onda ok.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ok, pomalo mi je jasno, 220 mil. kn financijske imovine kod Božjakovine, to su valjda dionice Kutjeva proknjižene po nominali. Sve u svemu, evo mene unutra po 900 kn.


asdfgh123: ” povukao se nalog sa prodaje sa 200 komada ” Da, povukao se i iskrcao. Ne znam zašto kupujete kad vidite da Fima panično rasprodaje. Oni imaju lijepu količinu za ovu nelikvidnu dionicu. Nek daju po 700 kn pa će rasprodati. Nemojte žuriti.

ne prodaje ovo FIMA


vipy: ” Niste bas u pravu, Evo vam bivsih vlasnika splitske banke gdje je “mali” unicredito progutao “veliki” HVB, takvi su primjeri relativno cesti, pojam veci i manji je prilicno sklizak……………….. ” Neznam, bojim se da je ovaj dobit kredit za kupnju, a u zalog je dao Kutjevo. Hrvatski model. Ili je dosao sa svojim cashom? Ako je, onda ok.

Koliko se sjecam, cash je od Moralica indirektno, preko firme iz njemacke, mozda grijesim……

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Kapital 175 mil. kn, a obveze 290 mil. kn. Možemo reći da je Božjakovina zadužena, ali ne i prezadužena, ako se uzme u obzir zaduženost Agrokora.
Još nešto, kamate ove godine niti pola milijuna kn. Jeftin mu je taj kredit od 290 milja kn. I ja bi htio takvu kamatu.
Nema još rezultata za 3Q?


Pa šta onda uopće onda i znači taj FI Božjakovine, 80% dionica Kutjeva vrijedi puno više od svega što sama Božjakovina ima.

pa taj FI nam jedino govori o matici tj “čistoj” BZJK, te kako ona otplaćuje kredit. Sve u svemu stoji to što kažeš – dok je to izvješće u plusu daleko je bitnije gledati KTJV i njegovu dobit koja je za prvih 9 mj ekvivalentna 163 kn po dionici BZJK.

p.s. koliko ja vidim 3q je uredno gore tj gledaš ga. a što se tiče “malog kredita” svi čekamo godišnje izvješće baš zbog toga. prošle godine su fin. rashodi iznosili 6 milja koliko ja vidim bar po izvješću. znači ostaje još 5.5 ako će biti isto kao i prošle s tim da je već sad dobit 5.8 milja. bumo videli…


topalov5: ” Pa šta onda uopće onda i znači taj FI Božjakovine, 80% dionica Kutjeva vrijedi puno više od svega što sama Božjakovina ima. ” pa taj FI nam jedino govori o matici tj “čistoj” BZJK, te kako ona otplaćuje kredit. Sve u svemu stoji to što kažeš – dok je to izvješće u plusu daleko je bitnije gledati KTJV i njegovu dobit koja je za prvih 9 mj ekvivalentna 163 kn po dionici BZJK. p.s. koliko ja vidim 3q je uredno gore tj gledaš ga. a što se tiče “malog kredita” svi čekamo godišnje izvješće baš zbog toga. prošle godine je kreda iznosila 6 milja koliko ja vidim bar po izvješću. znači ostaje još 5.5 ako će biti isto kao i prošle s tim da je već sad dobit 5.8 milja. bumo videli…

nema podataka za tekuće razdoblje u rdg-u.


Kapital 175 mil. kn, a obveze 290 mil. kn. Možemo reći da je Božjakovina zadužena, ali ne i prezadužena, ako se uzme u obzir zaduženost Agrokora.
Još nešto, kamate ove godine niti pola milijuna kn. Jeftin mu je taj kredit od 290 milja kn. I ja bi htio takvu kamatu.
Nema još rezultata za 3Q?

Mozda je gazda unio lovu za kupnju kutjeva kao pozajmicu, pa si ne racuna kamate…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

prosle godine su bile vece kamate..

mene zanima dal postoji mogucnost da on taj dug sam sebi dokapitalizira po 300kn..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


mene zanima dal postoji mogucnost da on taj dug sam sebi dokapitalizira po 300kn..

Ah, lijepe želje…i ja bi to… [thumbsup]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

pa to ne bi bilo dobro[huh]… a dug ce se lako vratiti za koju godinu od dobiti kutjeva..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ovaj što izlazi možda je isti onaj što je stavio naloge od 1000 i 500 komada na kupnji KTJV. Tj. seli se iz BZJK u KTJV. Mene to dovodi do zaključka da bi BZJK mogao lako natrag u d.o.o. To je samo razmišljanje, nemojte me odmah razapeti.

New Report

Close