BURZOVNA LUTRIJA 1

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BURZOVNA LUTRIJA 1

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da sam ipak ja na slavnom cetvrtom mjestu:)

Prognozeri za petak nisu se pokazali previše uspješnim pa je tako i redoslijed pet najuspješnijih prognozera ostao nepromijenjen.

Zaključne cijene za petak su:
ATLP: 800,00
IGH (3.3): 2950,00
BLJE: 124,01
SSNC: 3701,00

Redoslijed prve petorice po uspješnosti prognoze nakon petka je slijedeći:
1. dundo 4,38%
2. Gonzo 5,92%
3. netstrider 6,32%
4. Dd 7,71%
5. stock 8,41%

U attachmentu prilažem i Excel tablicu izračuna uspješnosti svih prognozera za petak.

S današnjim danom zaključujemo prvi krug nagradne igre Burzovna lutrija.
Zahvaljujemo svima na sudjelovanju u nagradnoj igri i pozivamo vas da sudjelujete u još većem broju u slijedećem krugu koji uskoro možete očekivati.

Pobjednike pozivam da pogledaju privatne poruke, gdje će naći email adresu na koju da pošalju poruku s naslovom knjige koju su odabrali i adresom na koju da knjiga bude poslana. Također, u email poruku radi identifikacije treba prepisati gore navedeni četveroznamenkasti kod kod.

Pozdrav,

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Juhuuu!

kad ponovo počinje

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


kad ponovo počinje

Evo, i mene zanima. Kad ponovo počinje?

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.


Prognozeri za petak nisu se pokazali previše uspješnim pa je tako i redoslijed pet najuspješnijih prognozera ostao nepromijenjen. Zaključne cijene za petak su: ATLP: 800,00 IGH (3.3): 2950,00 BLJE: 124,01 SSNC: 3701,00 Redoslijed prve petorice po uspješnosti prognoze nakon petka je slijedeći: 1. dundo 4,38% 2. Gonzo 5,92% 3. netstrider 6,32% 4. Dd 7,71% 5. stock 8,41% U attachmentu prilažem i Excel tablicu izračuna uspješnosti svih prognozera za petak. S današnjim danom zaključujemo prvi krug nagradne igre Burzovna lutrija. Zahvaljujemo svima na sudjelovanju u nagradnoj igri i pozivamo vas da sudjelujete u još većem broju u slijedećem krugu koji uskoro možete očekivati. Pobjednike pozivam da pogledaju privatne poruke, gdje će naći email adresu na koju da pošalju poruku s naslovom knjige koju su odabrali i adresom na koju da knjiga bude poslana. Također, u email poruku radi identifikacije treba prepisati gore navedeni četveroznamenkasti kod kod. Pozdrav,

Vidi cijene ATPL i IGH. Preko 400% u godinu i po dana.[smiley7]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

New Report

Close