Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni nije ok. . nije pregledna , nema dobiti/gubitka, tehničke analize .
ipak, vjerujem da su dobili toliko packi ovih dana od svih nas, da će se nešto sigurno popraviti .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ako ukinu 19 čuna min provizije pogledat ću im kroz prste

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Mislim da je sve bolje i preglednije na novoj verziji agrama…jedino sto fali je pregled dobiti..a to su mozda namjerno maknuli jel što manje znamo više trošimo i okrećemo love…

Pridružujem se negativnim kritikama. Nova inačica djeluje dosta konfuzno i nedovršeno… Srećom da su ostavili opciju da se može još uvijek koristiti stara verzija.
Postoje i druge brokerske kuće, izbor postoji, pa ako ne dotjeraju izgled…


Mislim da je sve bolje i preglednije na novoj verziji agrama…jedino sto fali je pregled dobiti..a to su mozda namjerno maknuli jel što manje znamo više trošimo i okrećemo love…

DOBAR! i da se manje živciramo 🙂

Uredite stupce i postavite sve kako vam paše pa ce onda bit i preglednije..
jel ovako na prvu i na tvorničkim postavkama i mene je zbunjivalo…
i super je kada zadaješ nalog i upišes količinu dionica odma dolje izbaci vrijednost u kunama…znaci nemoram više koristit kalkulator.. a i vide se u pregledniku gdje su aktivni nalozi..

Credos sve nadmašuje . I ne mijenjaju i ne zbunjuju . Provizija mala za sve xtr –


Credos sve nadmašuje . I ne mijenjaju i ne zbunjuju . Provizija mala za sve xtr –

Minimalna je 25 kuna, a naplaćaju 12,50 kuna ODREGISTRACIJU dionica???

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Koliko priče oko nove platforme za trgovanje, a burza je na umoru. Delistiranje jedne po jedne se nastavlja.
Mogu oni (bilo tko) sloziti i svemirski brod za trgovanje, ali uskoro se zaista neće imati s čime trgovati.


Koliko priče oko nove platforme za trgovanje, a burza je na umoru. Delistiranje jedne po jedne se nastavlja.
Mogu oni (bilo tko) sloziti i svemirski brod za trgovanje, ali uskoro se zaista neće imati s čime trgovati.

u sridu….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

da li je netkom poznato s čime se može pristupit ino burzama, barem regija ako ne šire?
a da nisu CDSovi

kakva iskustva imate sa erste brokerom??

New Report

Close