Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova nova verzija za agram brokere na mobitelu mi je nekako nepregledna.

Odnosno kad kliknem neku dionicu u donjem lijevom kutu gdje treba biti bid i ask za tu dionicu nista se ne vidi.
Premalo je ostavljeno prostora za ovoliko podataka.

Evo prikacio sam screenshot.

stara gledalica ostaje do daljnjeg. ni meni nije sjela bas ova nova. navodno je malo brza u nekim stvarima od stare i ima vise informacija, to svakako, ali stara mi je ipak bolja.

Na racunalu mi i nije tolko losa, ali na mobitelu mi je lose i nepregledno

EDIT:

can naprotiv, na racunalu mi je puno bolja nego prije kolko ovako na prvu vidim, ali na mobitelu je katastrofa

Najavili su da stara ostaje dok novu ne adaptiraju i za mobilno sučelje. Čak su i preporučili da se koristi stara verzija na mobitelima.

Nisam zadovoljan novom verzijom Agram brokera.
U usporedbi sa starom verzijom izgleda… pa koda je ona starija. Da mi je netko stavio te dvije verzije, rekao bi da je ona stara verzija nova.
Nepregledna je i glomazna. Dok mi je prije sve bilo na ekranu, sada moram povlačit lijevo-desno, da vidim što me zanima. Prevelika slova, neke informacije se vide samo polovično, nekih više uopće nema i općenito manje praktična od stare verzije.
Stariju verziju sam prokužio u roku odmah, premda mi je to onda bio prvi susret s burzom i time, a ovu novu mi još treba.
Naviknut ću se s vremenom, ali je stvarno bezveze. Bilo bi super da si možemo sami birat koju ćemo verziju. Poslao sam im mail i rekao da bi rađe stariju, ako je moguće. Ako im se dovoljno bunimo, možda nešto i promijene.

Inače za mobitele im još uvijek vrijedi stara verzija. Dobio sam link u mailu (koji ne otvara). S vremenom će i za mobitele složiti novu verziju.

@ja_on
https://online.agram-brokeri.hr:8080/

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Hvala zorangutan.
Eto baš sam editirao post da sam dobio link na staru verziju, ali na poslu mi ne želi otvoriti.
Javlja da hostu online.agram-brokeri.hr treba previše za odgovor. Čudno, jer novu otvara.
Na mobitelu nisam još probao.

meni na kompu stara verzija radi normalno….na mobitelu nisam probao….a novu probao i neću je koristiti jer mi je užas….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ovo što su napravili je totalna glupost.
Veliko razočaranje.



Agram trader, zašto stara verzija?
Jel ja nešto dobro neradim il…

To je valjda NOVA verzija?? Užas! I zbog ovoga su kao povećali naknade za trgovanje??? Vratite nam staru verziju, bila je 10x bolja i preglednija!!!!
[/quote]

Slažem se u potpunosti

Sad skužio da više uopće nema pregleda dobiti, niti prošlih transakcija… Ili to ne mogu naći. U uputama nema ništa o tome.
Ovo je sr*nje.
Čekam njihov odgovor, a ako ostane ovako, tražim druge brokere, jer ovo bezpotrebno otežava stvari.
Staru verziju mi na poslu jednostavno ne želi otvoriti.

Jedino što je na staroj gledalici trebalo napraviti je da se trebala staviti opcija da se može promijeniti pozadina iz bijele u crnu, a da slova i brojevi budu žuti ili bijeli, kako bi ekran manje blještao i zamarao. Ovo što su napravili je zapravo smiješno i tužno istovremeno.

New Report

Close