Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ja isto na PBZu, uglabnom na mobilnoj Investor.. ali bojim se sto ce sada biti.. mislim da cu promijeniti ako ne stave za mobitel…

Mislim da cu na Agram preci… Provizije su puno povoljnije nego kod PBZa, web sucelje je optimizirano i za mobilne uredjaje tako da mi ni ne treba mobilna aplikacija… A i na upit koji sam im poslao su mi odgovorili u roku od par minuta…
[/quote]

Preso na Agram, preregistrirao dionice sa PBZ Investora na Agram u pola sata… Imaju HTML baziranu e-trade aplikaciju koja radi u svakom browseru (desktop i mobilni)… Dva modela obracuna provizija – 19kn + 0.3-0.4% ili 27kn + 0.27%… Bio sam gotov u pola sata sa papirologijom u Agram uredu, dobio mali demo kako preregistrirati dionice i to je to…

I naravno, cim sam odregistrirao dionice za PBZ Investora, odmah su me zvali iz PBZ brokera da pitaju zasto sam odregistrirao dionice… 🙂 E pa sve sam im rekao i sve im je jasno… Cak su mi ponudili nize naknade ako ostanem…

Čitajući vas ovdje, mislim da bi bilo najbolje i najelegantnije da brokerske kuće vama plaćaju naknadu od 5,6% ili minimalno 500 kn po nalogu 🙂

A vjerojatno bi se i onda netko našao i pisao jel ima netko bolji tko plaća 5,9% ili 520 kn po nalogu

calypso ,
prostitucija… kad odlazite onda sve nude… kao mobilni operatori i osiguravajuce kuce

Ja sam prešao sa zabe na erste, i ovi iz zabe nisu ni trepnuli… Nikakav poziv, nit pismo, ni razglednica…




ja isto na PBZu, uglabnom na mobilnoj Investor.. ali bojim se sto ce sada biti.. mislim da cu promijeniti ako ne stave za mobitel…

Kaj ti nisu morali iz pbz – a osloboditi pozicije? Tako je nekad bilo?

Mislim da cu na Agram preci… Provizije su puno povoljnije nego kod PBZa, web sucelje je optimizirano i za mobilne uredjaje tako da mi ni ne treba mobilna aplikacija… A i na upit koji sam im poslao su mi odgovorili u roku od par minuta…
[/quote]

Preso na Agram, preregistrirao dionice sa PBZ Investora na Agram u pola sata… Imaju HTML baziranu e-trade aplikaciju koja radi u svakom browseru (desktop i mobilni)… Dva modela obracuna provizija – 19kn + 0.3-0.4% ili 27kn + 0.27%… Bio sam gotov u pola sata sa papirologijom u Agram uredu, dobio mali demo kako preregistrirati dionice i to je to…

I naravno, cim sam odregistrirao dionice za PBZ Investora, odmah su me zvali iz PBZ brokera da pitaju zasto sam odregistrirao dionice… 🙂 E pa sve sam im rekao i sve im je jasno… Cak su mi ponudili nize naknade ako ostanem…
[/quote]

Jel samo meni Agram ne radi ili???

Rastimo zajedno...

Ne radi ni meni.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ne radi.

@Parica
Ne radi ni meni

Piše crvenim ZSE Zatvorena. ? Možda prelaze na onu nekakvu novu platformu. ???

Burza radi. Agram ne radi.

Radi 🙂

Rastimo zajedno...

New Report

Close