Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mPBZ Investor u staroj PBZ aplikaciji mobilnog bankarstva plava ikona.


Ja sam na PBZ investoru, i sve preko kompa i citaca kartica… jeste da je vrijeme da obnove buduci da je sve u Flashu koji nece jos dugo… ali valjda rade na tome ako su pametni… a i jedna dobra mobilna apps bi bila super rjesenje buduci da smo svi danas na mobitelima…
ali mi ovdje kaskamo za razvijenijim trzistima, steta da saxo ne podrzava i ZSE, pa da onda preko njih sve imas rjeseno

Citac kartica, a za sto je to potrebno i kakve kartice koristite, jel amex ili visa?😂

Aha, tamo… mislio sam da ima neka posebna apps samo za investor..

Tko od brokera nema min proviziju?
Agram ima 19 kn ili od 0,3 do 0,4 % što više ispadne

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Agram ima 19 kn plus 0.4% na iznos

Evo ja sutra kupim 1 dionicu OPTE po 7kn i provizija je 0,3%…barem za sada!👏👏👏👏👏


Agram ima 19 kn plus 0.4% na iznos

Nije istina. Agram ima 0.4% s tim da minimalno mora biti 19kn po nalogu. Tako se za nalog od 0 do 4750kn plaća 19kn, a iznad toga 0.4%.

P.S. to se odnosi na prvi model i najmanje promete.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Investor 77
Ali dok slože aplikaciju moramo imati mob najmanje android 4.4 i Ios 9.0 a ja imam 8.0.

Mislis zbog flasha da ne radi?Ja imam 9 pa koristim,jedino moras ic preko pufin browsera ,koji podrzava flash odmah

Ima li koja besplatna gledalica za ponudu i kupnju dionica a da ne treba registracija i ugovor.Otkazao sam investor.

Kune nisu problem, kuna nema



Agram ima 19 kn plus 0.4% na iznos

Nije istina. Agram ima 0.4% s tim da minimalno mora biti 19kn po nalogu. Tako se za nalog od 0 do 4750kn plaća 19kn, a iznad toga 0.4%.

P.S. to se odnosi na prvi model i najmanje promete.
[/quote]

Prema onome što su mi Agramovci rekli kada sam gnjavio preko telefona taj nalog od 4750kn se može potpuno zatvoriti sa više transakcija i kroz duže vrijeme i opet plaćaš samo jednom 19kn.

Na primjer ja sam danas dao nalog za kupnju ULPL u sličnom iznosu i pola se zatvorilo.
Ako sada otkažem ostatak naloga plaćam naknadu 19kn odn. bitno više od 0,4%. Ako pustim da se zatvori do kraja i uspijem kupiti sve biti će obračunata razlika za 0,4% na cijeli iznos.

Taj minimalni iznos naloga za vaš postotak (ide po prometu) je:
0,4% 19/0,004 = 4750
0,35% 19/0,0035 = 5428,57
0,3% 19/0,003 = 6333,33

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.


Ima li koja besplatna gledalica za ponudu i kupnju dionica a da ne treba registracija i ugovor.Otkazao sam investor.

Teško. A preko koga trguješ?

New Report

Close