Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Complete line… sad sam se sjetio 🙂

Na kompu možete ali na mobu ne ako ima slabijiu verziju od Android 4.4i Ios 9.0.Moj ima 8.0a kupljen je ove godine. A sad dok ne slože ne možete trgovati na nikakvom mobitelu.

Koja brokerska kuca nudi mogucnost koristenja mobilne aplikacije? Do sada sam koristio PBZ Investor i trgovao preko mPBZ aplikacije, no od nekidan je to ukinuto, tako da nula bodova… Gledam da aktivno otidjem sa PBZa na nesto drugo…

calypso
Erste ima sve! I mozda zato sto sam se navikao meni je pregledno i jednostavno!


Dosadilo mi je plaćati 10 kuna mjesečnog "harača" brokerima iz FIMA-e pa bih se prebacio u drugu brokersku kuću – AGRAM mi se čini nekako najbolja opcija. Može li netko objaviti koja je procedura promjene brokera (jedina mi promjena je bila kad su me automatizmom iz – ne mogu se sjetiti imena (neki LINE čini mi se, ali brokeri su bili iz Siska) prebacili u FIMU.
Hvala.
kolega, brokera možete promijeniti tako da FIMA vaše dionice stavi na slobodnu poziciju. Pošaljite im zahtjev i oni to moraju učiniti. Zatim odete u odabranu brokersku kuću i kod njih otvorite račun za trgovanje i obavite formalnosti papitologije i zatim dionice registrirate na novu brokersku kuću.

ja sam u HITA vrijednosnicama i osobno sam najzadovoljniji sa njihovom trgovinskom platformom. Bio sam i kod drugih brokera al sam se vratio u HITA. Imaju i mobilnu aplikaciju za trgovanje.


calypso
Erste ima sve! I mozda zato sto sam se navikao meni je pregledno i jednostavno!

Sta tocno Erste ima sve? Mobilnu aplikaciju za baratanje dionicama?



calypso
Erste ima sve! I mozda zato sto sam se navikao meni je pregledno i jednostavno!

Sta tocno Erste ima sve? Mobilnu aplikaciju za baratanje dionicama?
[/quote]
Ja se konektiram na mobu putem Chrome-a, a može i putem svakog drugog browsera i sve mi je kao na PC-u! Možda to nekoga ne bi zadovoljavalo???

Ja sam na PBZ investoru, i sve preko kompa i citaca kartica… jeste da je vrijeme da obnove buduci da je sve u Flashu koji nece jos dugo… ali valjda rade na tome ako su pametni… a i jedna dobra mobilna apps bi bila super rjesenje buduci da smo svi danas na mobitelima…
ali mi ovdje kaskamo za razvijenijim trzistima, steta da saxo ne podrzava i ZSE, pa da onda preko njih sve imas rjeseno

ja isto na PBZu, uglabnom na mobilnoj Investor.. ali bojim se sto ce sada biti.. mislim da cu promijeniti ako ne stave za mobitel…


Ima li tko da je na pbz investoru? Za digitalnu verziju trebam kupiti novi mob? Katastrofa.

Kako mislis novi mob?pa jos nema ni aplikacije nove,a stare vise nema
Dali agram ima mobilnu aplikaciju?


ja isto na PBZu, uglabnom na mobilnoj Investor.. ali bojim se sto ce sada biti.. mislim da cu promijeniti ako ne stave za mobitel…

Mislim da cu na Agram preci… Provizije su puno povoljnije nego kod PBZa, web sucelje je optimizirano i za mobilne uredjaje tako da mi ni ne treba mobilna aplikacija… A i na upit koji sam im poslao su mi odgovorili u roku od par minuta…


ja isto na PBZu, uglabnom na mobilnoj Investor.. ali bojim se sto ce sada biti.. mislim da cu promijeniti ako ne stave za mobitel…

Ne kuzim kako mobilnoj investor? Koja je to apps?

New Report

Close