Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na Agramu nije bilo " burek" naloga. Minimalna vrijednost naloga 1000 kn.

Sad će minimalna za realiziranih 0,4 posto provizije biti 4.800 kuna. Realno gledajući, ta nova minimalna i nije otišla previsoko.

Žalosno ovo s minimalnom provizijom
Otišli smo 3 koraka unazad

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

trejdajte više pa će vam biti i 0,25%

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Rba broker minimalna naknada 10 kn



Mislim da su Erste brokeri bez minimalne naknade
Što imate protiv trejda ?
Vidjeti ćemo likvidnost bez trejda

Erste ima minimalnu naknadu, mislim 25 kn. To mi je kao studentu zadavalo glavobolje prilikom svakog naloga. Mislio sam da sam se toga riješio…
[/quote]

Također, kolega, također! Zato sam i bio u Agrama… Ovo je katastrofa!

Sad ce biti manje trgovine jednom dionicom i zazivanja Hanfe.
Nikad ne valja 🙂


Rba broker minimalna naknada 10 kn

Ima netko screen trejdera?


Rba broker minimalna naknada 10 kn

s njihove stranice
Putem eBroker servisa – 0,50% minimalna 30,00 HRK

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre

Evo i Agram brokeri korigiraju cijene…

Ima li tko da je na pbz investoru? Za digitalnu verziju trebam kupiti novi mob? Katastrofa.

ja sam na investor PBZ. kako to mislite treba kupiti novi mob? ja sam trenutno logiran na kompu na staroj verziji.. zar su napravili i za mob mPBZ investor kako je i do sada bilo? u cemu je problem s mobom? u ovom trenutku mi je mob u servisu pa sam OnLine na kompu…

Dosadilo mi je plaćati 10 kuna mjesečnog “harača” brokerima iz FIMA-e pa bih se prebacio u drugu brokersku kuću – AGRAM mi se čini nekako najbolja opcija. Može li netko objaviti koja je procedura promjene brokera (jedina mi promjena je bila kad su me automatizmom iz – ne mogu se sjetiti imena (neki LINE čini mi se, ali brokeri su bili iz Siska) prebacili u FIMU.
Hvala.

New Report

Close