Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čini se da je HITA požurila s novim sistemom izmjene naloga prilagođenom prema EU direktivi….
Nije ništa dramatično, manje šibicarenja

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

I ja sam mislio ali to je samo ako diraš one strelice za izmjenu naloga, naime tada se se lipe pomiču gore ili dole odmah u šutu po 10 lipa a i dalje imaš mogućnost liparenja ukoliko ručno upisuješ nalog.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Uđem sad bezveze na hita e trade, i fali mi casha cca 20k. What the fuck?
Jeli ima neko sličnu situaciju?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Pa ovo nije normalno. Meni minus 60k.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

E da da, nadam se da nije trajno i nepovratno, meni više ne natežu živce odavno sam ih se riješio

slijedi nam precesija


I ja sam mislio ali to je samo ako diraš one strelice za izmjenu naloga, naime tada se se lipe pomiču gore ili dole odmah u šutu po 10 lipa a i dalje imaš mogućnost liparenja ukoliko ručno upisuješ nalog.

Možeš, ali samo zasada još, u ovoj godini. Kasnije to neće biti moguće, ti nalozi će biti odbijani od strane burze, ako ne budu bili u skladi sa pravilima cjenovnog koraka.

broj dionica i cijene su ok. Izgleda mi kao da su trgovinu od četvrtka i petka knjižili na strani kupnje ali ne i na strani prodaje. Naime ja sam kupovao i prodavao i ovako napamet mi se čini da je to u pitanju.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.


Uđem sad bezveze na hita e trade, i fali mi casha cca 20k. What the fuck?
Jeli ima neko sličnu situaciju?

Da li si imao prodaju 21. i 22.?

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.



Uđem sad bezveze na hita e trade, i fali mi casha cca 20k. What the fuck?
Jeli ima neko sličnu situaciju?

Da li si imao prodaju 21. i 22.?
[/quote]

Odnosno kupnju

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

Jesam . I prodava i kupova. I ima otvorene naloge sta nisu prosli. U petak stanje je bilo ok. Sad nered.



Uđem sad bezveze na hita e trade, i fali mi casha cca 20k. What the fuck?
Jeli ima neko sličnu situaciju?

Da li si imao prodaju 21. i 22.?
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Podaci se ažuriraju T+2 ali računaju se samo radni dani . Mislim da će se to sutra riješiti jer su sve transakcije uredno vidljive.

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

podatci se ažuriraju isti tren. ne bi ih htio ocrnjivati ali još davno mi se je jedan kolega bio žalio na njihov rad. ponavljam nisam to vidio ali mi je zvučao uvjerljivo. na fimi eventualno ne možeš nešto vidjeti vikendom kad vrše neke remonte. i to vrlo rijetko. T+2 nema ama baš nikakve veze s tim.

who dares, wins

New Report

Close