Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pretpostavljam da je ukupna dubina koju prikazuju zbroj kolicine s naloga sto oni vide. Kad ti zadas nalog izbacis neki drugi s liste s 20. na 21. mjesto. I vise ne ulazi u zbroj. A koliko vidim na PVCM ima naloga po 10 kom. Vjerujem da si jednog takvog 'izgurao' iz prvih 20.

jes, u pravu si, sorry AB!

Imam pitanje vezano za jednu opciju na ZB Trader HR. Naime, u izborniku mi između ostalog nudi opciju koja se zove Registracija/odregistracija vrijednosnica. Da li ja trebam nakon svake kupnje odnosno prodaje dionica poslati taj zahtjev za registraciju odnosno odregistraciju (čudna riječ) SKDD-u? Ako da, što se događa ako to ne učinim?


Imam pitanje vezano za jednu opciju na ZB Trader HR. Naime, u izborniku mi između ostalog nudi opciju koja se zove Registracija/odregistracija vrijednosnica. Da li ja trebam nakon svake kupnje odnosno prodaje dionica poslati taj zahtjev za registraciju odnosno odregistraciju (čudna riječ) SKDD-u? Ako da, što se događa ako to ne učinim?

to ti je ako imaš od ranije neke dionice pa ih želiš kod njih “upisati” da možeš onda preko tih brokera te dionice prodavati, odnosno ako imaš neke kupljene kod njih pa ih možeš odregistrirati i prebaciti kod nekog drugog brokera ili prodati mimo burze i sl.

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Aha, odlično, hvala na brzom odgovoru!

koji je vrag danas s ovom hitinom gledalicom? uopće ne vidim dionice, samo promete na desnoj strani?!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Odi na history i clear recent history. Štekaju u posljednje vrijeme.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

uspjelo je, hvala

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Sto se danas dogadalo s nalozima? Jel to uslijed trgovanja s Agrokorovim sastavnicama ili s necim drugim ima veze ali kod mnogih brokerskih kuca nije bilo moguce postaviti i mjenjati naloge. Opcenito cijeli dan je sve bilo kao “mrtvo” za korisnike. Mozda ova nova vrhunska platforma steka?


Sto se danas dogadalo s nalozima? Jel to uslijed trgovanja s Agrokorovim sastavnicama ili s necim drugim ima veze ali kod mnogih brokerskih kuca nije bilo moguce postaviti i mjenjati naloge. Opcenito cijeli dan je sve bilo kao "mrtvo" za korisnike. Mozda ova nova vrhunska platforma steka?

da, kad je krenula ona jagma za LEDOM od 1400-1700 odjednom je sve stalo i nalozi su počeli kasniti

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Evo danas opet, s narocito poslije 12 sati nit se moze nalog zadati niti promjeniti, do cega je to?


Evo danas opet, s narocito poslije 12 sati nit se moze nalog zadati niti promjeniti, do cega je to?

Koja brokerska kuca?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Erste!

New Report

Close