Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da, hita je u banani. ispričavam se ZSE.
vidim da mi drugi broker radi ko urica.

Hita proradila.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Dali je tko pitao ili ima info od Hite zašto se poslije zatvaranja trgovine na ZSE ne vide izloženi nalozi kupnja-prodaja?

Nisam u mogućnosti biti stalno za kompom pa se poslužim mobitelom ali kada sjednem poslije podne za komp ne vidim naloge pa nemam uvid i orjentaciju za sutra dan.

Ne mogu zadati nalog na HITI, a vi ?


Dali je tko pitao ili ima info od Hite zašto se poslije zatvaranja trgovine na ZSE ne vide izloženi nalozi kupnja-prodaja?

Nisam u mogućnosti biti stalno za kompom pa se poslužim mobitelom ali kada sjednem poslije podne za komp ne vidim naloge pa nemam uvid i orjentaciju za sutra dan.


rekao bih da je do Xetre, ne vidi se ni na AB

U Agramu su mi rekli da je do Xetre, i da rade na tome da stanje koje bude u 16 sati ostane zamrznuto na stranicama Agram trade, ako uspiju bilo bi dobro.

Ovo savršenstvo od “zete”… mora da oni plaćaju svima koji ovo smeće koriste!

I preko Splitske banke problemi

Hitina gledalica sad već pristojnije izgleda… Vidim da su si dali truda i da rade na njoj. Bit će to dobro na kraju…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Neznam da li je netko prokomentirao, ali taj novi sustav xetra ima i niz ograničenja koja stari sustav nije imao…agregira sve BID ili ASKove na jednoj cijeni u jednu količinu po xx cijeni…znači neznaš koliko ljudi se natječe za neku dionicu nego samo agregirano…isto tako nema mogućnost prikazivanja ispod 10 agregiranih redova po cijeni (dubina naloga) navodno će biti do 20 – ispod toga nemoguće je vidjeti – xetra ne podržava…nema vise oznake MM ili skrivenih naloga…možda će i biti…
ima toga jos…
Ono što je pozitivno je da je sustav znatno brži…

dubina tržišta može biti 10 ili 20 ovisno koliko je brokerska kuća platila Burzi za pretplatu i proslijedila svojim korisnicima, Hita ima dubinu 10 a neki imaju i dubinu 20 što je maksimum


Neznam da li je netko prokomentirao, ali taj novi sustav xetra ima i niz ograničenja koja stari sustav nije imao…agregira sve BID ili ASKove na jednoj cijeni u jednu količinu po xx cijeni…znači neznaš koliko ljudi se natječe za neku dionicu nego samo agregirano…isto tako nema mogućnost prikazivanja ispod 10 agregiranih redova po cijeni (dubina naloga) navodno će biti do 20 – ispod toga nemoguće je vidjeti – xetra ne podržava…nema vise oznake MM ili skrivenih naloga…možda će i biti…
ima toga jos…
Ono što je pozitivno je da je sustav znatno brži…

dubina tržišta može biti 10 ili 20 ovisno koliko je brokerska kuća platila Burzi za pretplatu i proslijedila svojim korisnicima, Hita ima dubinu 10 a neki imaju i dubinu 20 što je maksimum

I ovo s nalozima iza 16 i ovo s dubinom 20 naloga je do Xetre koliko znam, ne do brokera. Lijepo su to napravili na burzi, nema šta… ZB uštedila zamjenom NASDAQA za XETRU na rashodovnoj strani, na prihodovnoj digla cijene članovima, onda će kao rezultat možda i oni nama dignuti. A mi kao krajnji korisnici dobijemo sto puta goru uslugu, samo po višoj cijeni.

Bravo ZSE!!!

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close