Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je sve smeće,i to doslovno… bolje da smo od Albanaca ili Bugara nešto preuzeli oni su daleko ispred nas. Neću navesti koju brokesku kuću koristim i misli nema to veze jer ova platforma je najveće GOVNO!

Ajde evo moram malo i pohvaliti mijenjaju neke stvari ubacuju dodatke koji pomažu u bržem donošenju odluke za trgovanje .
Zvao sam danas tehničku službu i otklonuli su prijavljeni problem tako da s te strane se vidi da rade na poboljšanju, smeta me što kad otvorim portfelj nemam izračun u kunama trenutne zarade ili gubitka za za svaku posebno dionicu koju posjedujem to mi jako fali kao orijentir na brzi pogled.
Nadam se da će ubrzo biti usavršeno do sličnosti s silverom što se tiče funkcija i pomagala ,na kraju krajeva tome bi i trebala služiti gledalica da se što lakše i brže donese odluka o trgovanju .

Dionicama koje su u posebnom režimu se gotovo niti ne trguje. Ljudi više ne znaju kako, nalozi kupnja/prodaja se uglavnom ne vide. Ne znam jel do brokera ili burze. Ja imam račune kod dvije brokerske kuće, hita i agram, ne znam gdje je veća katastrofa.

Ne znam kak vama, al meni na hitinoj gledalici piše da je INA pala 100%. Dobro je dok ne bude i preko toga…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

I na PBZ investitor je ina pala 100 %. Baš sam htio napisati jel’ ovaj INvestor lud? I zašto se čeka na transakciju. Dok su kupnja i prodaja na istoj cijeni?

Hita jedno popravi drugo pokvari !!!?!?..Ajde sad su “usaglasili” kolone cijene i volumena kod popisa transakcija…uveli diverzifikaciju dionica odabirom modela trgovanja..ali promjena cijene nije racunata u postotku vec u samoj vrijednosti cijene !!..Npr..Ina jucer zakjucna 3275 ..danas zadnja 3175…razlika -100 !!!..Bas smo navikli da trend/promjenu cijene gledamo na takav nacin !!..Kolege nedajte se zbunit..i cuvajte srce..mozda to oni namjerno rade 🙂

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Zna li netko kako pogledati sve transakcije određene dionice tokom dana? Radi se o HITI. Naime nekad je postojala kvačica koja omogućuje pregled dnevnih transakcija – mijenjao se prikaz iz svih transakcija u određenu transkaciju.

Kada se odabere neka dionica u donjem dijelu u sredini imaju tabovi Details (prvi se otvori), trades (trgovine toga dana) i intrachahrt (graf cijene)

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Kolega xivas, pogledajte privitak u mojem prethodnom postu…klikom na izbornik “trades”..izmedju izbornika “details” i “intaday chart” imate izlist transakcija tokom dana…Nazalost jos nema u koje vrijeme su izvrsene..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ja imam i vrijeme transakcije, možda Vam je niska rezolucija.
Napredovali su od petka u svakom slučaju. Čak se i boja pojavila. Neki minimalist koji je to dizajnirao sigurno plače zbog toga. Ono što još meni fali je custom board (najbitnije), promjena u %, ali naučili bi se i ovako na apsolutnu promjenu ako baš moramo. Osim toga fale limiti za aukcije, ali vidim da ima mjesto predviđeno za to, možda je plan da to dođe po XETRA-i, pa još nije. I zadnja cijena/cijena zadnje aukcije su mi čudne, nekada je tu upisana zadnja cijena od jučer, iako nije dionicom trgovano u završnoj aukciji, nekada nije nego cijena na aukcija od prije tjedan dana. A u biti jedino što bi nas zanimalo je ona cijena na koju se računa postotak za statičku aukciju, a to je ili cijena zadnje aukcije ili zadnja cijena od jučer. Volim se smjestiti lipu iznad cijene aukcije na bidu, pa nekada pokupim kada netko prospe po bidu, prije je lijepo pisalo u silverlightu.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Hita je potpuno van funkcije. Ne samo da e-trade ne radi, nego se nalozi ne mogu dati ni telefonski. Novo dno.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

Meni maloprije pokazalo na Hita da je prosa nalog na Ingri 82 000 kom po 15.53 kn

New Report

Close