Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja se uopce ne mogu ulogirati na HITA klijent… :-/

@LeoNT

Probajte opet, ali novi klijent, link je na stranici hite. Meni jedno vrijeme nije omogućavao login gumb kada se ispunio login i password sa autofillom (chrome), ali mi je omogućio kada bi kliknuo na username i pritisnuo tipke lijevo ili desno, ali sada radi u redu i bez toga.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Dali će neka kuća ostati na staroj platformi ?

Zagrebacka burza mjenja platformu, brokerske kuce se “samo” moraju prilagoditi..

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Ja se uopce ne mogu ulogirati na HITA klijent… :-/

Pokušaj s Chromom.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]


Ja se uopce ne mogu ulogirati na HITA klijent… :-/

Preko firefox preglednika bi trebalo normalno raditi, a silverlight bi trebao biti podržavan do sljedeće godine

Ima li jos ekipe koja se ne moze prijaviti preko moba (android) na hita?
https://etrade.hita.hr

KOji urac kako se ulogirati na HITU?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Cijelu lozinku napisati velikim slovima

ni ne daje mi to mogućnost već samo ovaj lijepi slogan Server Error in ‘/’ Application.
The resource cannot be found.
Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested URL: /silverlight/eTradeSilverlightClientPage.aspx

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Jel tko uspio natjerati Agram da radi streamer s vlastitim listama?

Prvo mi je lista izbrisana, a sad i ne radi.

Kakva hrpa uhljeba na svim državnim razinama.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

To je meni javljalo kad bi isao na njhov mtrade, sad na etrade sve dobro. Posalji im mail rijesit ce u par minuta

New Report

Close