Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ali ono što je potpuno neshvatljivo je da nema trenutnog zaustavljanja i PRIOPĆENJA. S isprikom i obavijesti kad će problemi biti riješeni.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Meni milijuni cure kroz ruke kao pijesak na ovaj način
Cifra na tužbi se povećava. Preći ću na druge burze, a ovdje tražiti odštetu.
Moji milijuni su da se vrte , a ne ovako hej.

bitno da su poskupili uslugu za brokere… koje dno!
Ivana, javi se!

Mene nitko iz uprave ZSE do sada nije ni nazvao da mi se ispriča.
Nevjerojatno.

Možeš ti Barikb biti sarkastičan koliko želiš, ali to je kompletna slika ZSE i njihove Uprave.. Ne mislim samo na ovo danas nego općenito, ovo danas je samo još jedna od potvrda svega toga

Odite molim vas na Pregled trgovine na ZSE:

http://zse.hr/default.aspx?id=26495

pa da vidite koji se to brojevi vrte.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ja uopce ne razumijem čemu svo to prigovaranje i nedogovanje.

Valjda svi već ovdje, osim onih najnaivnijih, mogu nabrojati načine na koje nas je cijela ta klika, na čelu sa upravom ZSE i regulatorom, opljačkala tijekom godina.

I zašto bi se onda sad zaustavili, kad se mogu poigravati do mile volje sa uvodjenjem novih platformi, mijenjanjem pravila trgovanja i koječega već im padne na pamet……jer dobro znaju da nikome za to neće odgovarati u ovoj jadnoj zemlji.

No, kao što se ono kaze…..i slijepci ce jednom progledati, zar ne ?
Ali će prije toga vjerovatno pogubiti sve novčeke…..;)

Brux2, meni recimo sve radi. Ne vidim nikakav problem, uhodat će
se sve. Različite su platforme … nisu svi brokeraji sve uštimali itd.
Čemu panika, danas je očito testni dan.
Samo sam ironičan, nikako sarkastičan.


Odite molim vas na Pregled trgovine na ZSE:

http://zse.hr/default.aspx?id=26495

pa da vidite koji se to brojevi vrte.


Uh da su bar ovakve cijene dionica :-))

Interkapital preuzeo Addiko invest[/url]

@zorangutan
Stari HITA klijent na silverlightu je čini se otišao u povijest. A srećom i ono čudo koje su nazivali mobilni klijent pa ga onda prozvali web klijentom. Ali ovaj novi mi je na mobitelu još nepraktičniji od starog.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Dali će neka kuća ostati na staroj platformi ?

New Report

Close