Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koja brokerska kuca ima najbolju gledalicu.. ovo na fimi je zivo .ranje, rekli su pred 3-4 mjeseca da je samo privremeno.. ja cu zbog te gledalice promjenit brok. kucu cini mi se..

Ja sam na Pbz, nije nesto ekstra a nije ni loše, brat mi na Erste , nista novo a niti drugačije . Druge gledalice ne znam.

Ni jedni brokeri ne šalju nikakve obavijesti, analize niti objašnjenja. I dalje je sistem sam svoj majstor. Uradi sam.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]



Koja brokerska kuca ima najbolju gledalicu.. ovo na fimi je zivo .ranje, rekli su pred 3-4 mjeseca da je samo privremeno.. ja cu zbog te gledalice promjenit brok. kucu cini mi se..

Ja sam na Pbz, nije nesto ekstra a nije ni loše, brat mi na Erste , nista novo a niti drugačije . Druge gledalice ne znam.

Ni jedni brokeri ne šalju nikakve obavijesti, analize niti objašnjenja. I dalje je sistem sam svoj majstor. Uradi sam.
[/quote]

ovisi koliko ih plačaš i u koji razred klijenata si razvstan, naravno i koji paket koristiš. od 2001. g radim sa istim brokerom/savjetnikom i na taj račun imam masu beneficija gotovo gratis.

Zaba je sasvim ok. Možda i najbolja… međutim i najskuplji su.

mislim da Hita ima najbolju gledalicu, potpuni uvid u sve naloge i korektna provizija
bio sam u više brokerskih kuća, ali sa Hitom sam prezadovoljan.

Ima netko iskustva sa addiko e trade?


Koja brokerska kuca ima najbolju gledalicu.. ovo na fimi je zivo .ranje, rekli su pred 3-4 mjeseca da je samo privremeno.. ja cu zbog te gledalice promjenit brok. kucu cini mi se..

http://www.ictrader.com.hr/

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ovi ictraders izgledaju dobro ali su skupi

Agram : Korektno uz povoljnu proviziju što im ide u prilog kroz količinu klijenata. Gledalica stabilna.

Ima li itko da trguje na Hitinoj platformi ?
Kada idem da se ulogiram na( E-trade prijava klijenta) stalno mi izbacuje prozor sa “silverlight” instalaciju makar ga imam od ranije . M trade mi otvori odmah na kompu i mobitelu .
Radi li uopće (E-trade) ili radi samo na (M-trade prijava klijenta) ?
Ova od M-trade na kompu je živo šsranje , do danas sam trgovao s starom preko silverlight na mozili ali sad popodne ne radi više ni na mozili ta stara platforma .

@dacco

pretpostavljam da koristite Chrome preglednik. Pokusajte koristtiti IE za prijavu na e-trade, trebalo bi raditi. Ili skinite desktop aplikaciju i necete imati problema.

Kako ne radi na mozili ? Meni radi normalno , možda trebate novu verziju silverlighta .

Ma od kada je blokirano na chrome radio sam preko mozile i evo danas poslije podne neće . Na IE sam zaboravio sad sam preko njega otvorio bez ikakvih dodatnih instalacija , hvala .
Hebiga zaljubljen sam u staru verziju Hita E-trade haha , ona crna pozadina na M-trade novoj me ubi em je polu informativna “uštrojena” .

New Report

Close