Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


.Inače Abacus brokeri rade jako dobro i ja sam stvarno zadovoljan s njima- možda konkurencija nije, pa se sad koristi situacija da im se još više oteža položaj..JA ĆU BAŠ ZATO I DALJE OSTATI NJIHOV KLIJENT I OVIM PUTEM IM DAJEM POTPUNU PODRŠKU DA IZDRŽE JER POSLIJE OVOGA VIŠE NIŠTA NEĆE BITI ISTO NA HRVTSKOM TRŽIŠTU KAPITALA!!

nećeš ostati njihov klijent jer im slijedi ključ u bravu. ne znam ko je kriv ali znam da brokeraj koji drži novce u Credo banki ne može biti normalan

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

Čitam danas da postoji varijanta HNB-a da dio ulagača u credo banku dio svojih uloga pretvori u temeljni kapital i time bi spasili banku od likvidacije. To bi opet značilo da će Abacus nastaviti s poslovanjem.

Inače kolega "optimum" nešto previše navijate za propast Abacus brokera, a s druge strane preporučate RBA brokere…da ne radite tamo? [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@gismund,
ne,navedene brokere preporučio sam po inerciji, ni najmanje iz simpatije prema istima.Po iskustvu kataklizme sa PG i po razmatranju izbora novog brokera oni su bili elegantno rješenje /najniže tarife naknada i najpovoljniji paket sa tekučim/.
Naglašavam, stalno koristim dva e-broker-a /RBA i Zaba/ i to je najmanje rizično u trenutnim konstelacijama. Nakon PG i slijeda destruktivnih okolnosti sa brokerima, neovisne brokere ne bi koristio niti u situaciji da oni meni plaćaju.
Ne navijam, oni već jesu propali. Indigniran sam ovom situacijom u kojoj testosteronski nastrojeni
brokeri nanose štetu klijentima i malim ulagateljima.

mislim da je ovo samo jedan u nizu poteza ekipe iz tudjmanovih 200 obitelji
pa-pa lova
vidimo se nekom drugom prilikom dotad nas mozete pratiti na Bahamima, Sejšelima i ostalim destinacijama

Postanite Eu-robovi

Centar banka brokeri najbolji i najsigurniji brokeraj.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

http://www.poslovni.hr/vijesti/prezivjelo-13-malih-brokeraja-191274.aspx

Po ovome su znači Credos i Rast slijedeći na leđima [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

mnogi sad pljuju abacus brokere iako iz svega proizlazi da oni uopće nisu krivi za to. jednostavno su imali račun br. 13 kod credo banke…a što da npr. centar banka dođe u istu situaciju? isto bi prošli svi koji rade preko njihovih brokera…ili preko PBZ brokera itd…
ovo je situacija koja mora hitno biti riješena na način da se Abacusu omogući da prebaci račun br.13 sa sredstvima klijenata u drugu banku jer to nije imovina Credo banke i mora biti izuzeta iz likvidacijskog postupka! uostalom abacus su d.d. a ne neki d.o.o. s malim kapitalom
u protivnom je hrvatsko trište kapitala gotovo, nitko živ ovdje neće uložiti niti kune, a kamoli trgovati/trjedati jer možeš u sekundi ostati bez para na računu!

moji postovi osobno su mišljenje bez nagovaranja na kupnju ili prodaju dionica!

stječe se dojam da je malim brokerajima koncept PG efektno i privlačno rješenje za napuštanje
toksičnog biznisa. Odgovornost transferiraju na Fond za zaštitu ulagatelja, malim ulagateljima
enormni stres i gubitke.
Ali barem prestaju oglašavati svoje zatravljujuće-testosteronske ideje na ovom forumu.
Zbogom brokeri i sretno u novom biznisu.

Gdje brokeri RAST I CREDOS drže novce od 13-tice?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


http://www.poslovni.hr/vijesti/prezivjelo-13-malih-brokeraja-191274.aspx

Po ovome su znači Credos i Rast slijedeći na leđima [undecid]


Credos misliš ? Onda moram prebaciti lovu i dionice u sigurniju brokersku kuću.


Čitam danas da postoji varijanta HNB-a da dio ulagača u credo banku dio svojih uloga pretvori u temeljni kapital i time bi spasili banku od likvidacije. To bi opet značilo da će Abacus nastaviti s poslovanjem.

Inače kolega "optimum" nešto previše navijate za propast Abacus brokera, a s druge strane preporučate RBA brokere…da ne radite tamo? [rolleyes]

Ja sam prosao 8-mjesecnu golgotu povrata novca iz PG i zaista suosjecam s svima vama.Nije mi niti malo svejedno jer sam ja u HITI i zapravo tek sada nista vise neznam.Ali da smo svi na vjetrometini, jesmo.
lp

..da bar malo razumiješ zakone, okolnosti i tržište kapitala u cjelini,onda bi shvatio bit ovoga što sam napisao- Abacus brokeri su odlična brokerska kuća koja u Hrvatskoj pruža investicijske usluge na visokom nivou i to je činjenica i nisu sada oni kao oni bitni i to je ono što ne razumiješ..SUSTAV je bitan i on ne funkcionira- drastičan ti je primjer Prva generacija i to zato jer je Maričić bio u "cukerpiksni" kod SKDD i Hanfe koja mu je omogućavala svojim nedjelovanjem da nesmetano krade godinama..a ti i ovi što preporučuju austrijske i talijanske banke..bolje se malo informirajte u kakvom su stanju te iste banke na svojim domicilnim i inim tržištima i kakvi su im poslovni rezultati..a da ne govorim da su dotične u spomenutoj "cukerpiksni" samo plus za njih i kod HNB-a..

New Report

Close