Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/prezivjelo-13-malih-brokeraja-191274.aspx

preporuka klijentima navedenih malih brokeraja,
razmotriti poslovanje angažiranog brokera i na vrijeme preregistrirat vl.pozicije.Bez posebne
analize, samo iz ovog sadržaja razvidno je da se mali brokeraji ne mogu održat.Na zajedničku dobrobit, da se izbjegnu sistemski defekti izazvani raspadanjem brokera /PG,AB…/transferirajte
vl.pozicije na Bankarske brokere /ZABA,RBA,PBZ…/

Jel ono Abacus imao dionice zse?
Uz uvaženu gospodu na listi:
http://www.zse.hr/UserDocsImages/vlas/2011-09-30%20vlasni%C4%8Dka%20struktura.pdf

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

A fakk….

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



Kojeg brokera odbarati po kriteriju pouzdanosti?

ja mogu pohvaliti abacus brokere….brzi, pouzdani, profesionalni
[/quote]

[bye] [cry]

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.


Izgleda da je kod Abacusa bilo i drugih problema kad su tjeli prodati svoje dionice ZSE na dražbi.

koliko ja vidim, nisu oni imali dionice ZSE nego su trebali prodavati za nekog drugog, mada sve to nije bitno…sjebali su ih bez veze


http://www.poslovni.hr/vijesti/prezivjelo-13-malih-brokeraja-191274.aspx

preporuka klijentima navedenih malih brokeraja,
razmotriti poslovanje angažiranog brokera i na vrijeme preregistrirat vl.pozicije.Bez posebne
analize, samo iz ovog sadržaja razvidno je da se mali brokeraji ne mogu održat.Na zajedničku dobrobit, da se izbjegnu sistemski defekti izazvani raspadanjem brokera /PG,AB…/transferirajte
vl.pozicije na Bankarske brokere /ZABA,RBA,PBZ…/

a kakve to veze ima? pa upravo zbog rikavanja credo banke je
nastalo ovo sranje jer su kod njih imali taj račun 13, a ne zbog krivnje Abacus brokera…to je isto kao da ti radiš preko npr. PBZ brokera pa da npr. PBZ banka ode u ku…., pa se opet dogodi isto ovo sranje! poanta je da su ulagači totalno nezaštićeni i svaka njihova kuna može ispariti bez obzira radiš li preko nekog brokeraja ili bankarskog brokera, isti đavo!
ako HANFA ovo hitno ne riješi idući tjedan i ne vrati svim klijentima novce, ja sve što imam na ZSE prodajem i više se nikada ovamo ne vraćam, bolje da pare sam pogubim vani, nego da me pokradu doma!!!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!

Pa , nisu problem dionice – one se na Rješenje Hanfe, stavljaju na slobodnu poziciju i tu nema
prigovora. Problem je čisti novac.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sad je bio Brkić iz Abacusa na TV i lik iz DAB-a koji je i sam priznao da ne zna tko je u pravu, ali da ulagačima treba svakako vratiti novac. Sramota da je uopće došlo do takve situacije, a pitanje je hoće li Abacus opstati ili se ugasiti zbog tuđe greške!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


http://www.poslovni.hr/vijesti/prezivjelo-13-malih-brokeraja-191274.aspx

preporuka klijentima navedenih malih brokeraja,
razmotriti poslovanje angažiranog brokera i na vrijeme preregistrirat vl.pozicije.Bez posebne
analize, samo iz ovog sadržaja razvidno je da se mali brokeraji ne mogu održat.Na zajedničku dobrobit, da se izbjegnu sistemski defekti izazvani raspadanjem brokera /PG,AB…/transferirajte
vl.pozicije na Bankarske brokere /ZABA,RBA,PBZ…/

pravi savjet je ne držati keš kod brokera

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Daj moderator,koji je ovo k? Ljudi trebaju informacije,pa jel trebamo čekati 24 sata da bi pročitali poruku?

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

Nabrojite mi neke BANKARSKE BROKERE – NAZIVOM / kod velikih banaka /, i gdje ih je moguće dobiti.

Ah, da ..recite mi , kamo da idem ..dalje s dionicama…ako rikne i ta banka i njihovi brokeri…hvala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nabrojite mi neke BANKARSKE BROKERE – NAZIVOM / kod velikih banaka /, i gdje ih je moguće dobiti.

Ah, da ..recite mi , kamo da idem ..dalje s dionicama…ako rikne i ta banka i njihovi brokeri…hvala.


Nemoj se brinuti za dionice, njih ti ne mogu pokrasti……pobrini se za cash.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

sve mi se čini da će i rohin status uskoro biti junk
uz ovo kako on obrazlaže poslovanje credo banke trebao je letiti iz hnbea na sve četiri
pa ta ekipa krade i lažira knjige već godinama
to su svi u branši znali [bye]
žalosno je da strada abacus i klijenti te klijenti banke ( poduzetnici ) radi njihovog šlamperaja

New Report

Close