Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


koristi tko HITU i njihov e-trade? kakva su vam iskustva?

Ja sam iznimno zadovoljan sa svom uslugom,
lp

Agram brokeri

HaoRen, 05.07.2011. u 12:14
Poštovani,

uslijed učestalih upita obavještavamo Vas da će Agram brokeri omogućiti da se kroz Agram Trader vide oznake skrivenih naloga kao i zadavanje istih.

Ta usluga će biti poptuno besplatna, a postati će funkcionalna kroz nekoliko dana, čim završimo sa njenim testiranjem.

Pozdrav!

Kratko pitanje…Koji smisao skrivenih naloga ukoliko ce ih biti moguce vidjeti? Ili se to "omogučavanje da se vide oznake skrivenih naloga"" odnosi na to da su nam u ATraderu posebno označeni skriveni nalozi koje smo sami postavili

...



koristi tko HITU i njihov e-trade? kakva su vam iskustva?

Ja sam iznimno zadovoljan sa svom uslugom,
lp
[/quote]

imaju li opciju on-line zadavanja skrivenih naloga?

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!




koristi tko HITU i njihov e-trade? kakva su vam iskustva?

Ja sam iznimno zadovoljan sa svom uslugom,
lp
[/quote]

imaju li opciju on-line zadavanja skrivenih naloga?
[/quote]

Upravo su nadogradili platformu i sve ima i moze,
lp

pitanje, nisam otvarao complete line stranicu vec 3 tjedna i sada vidim da je c.l. trazio da mu se potpise ugovor za produzenje "suradnje", ja ga naravno nisam potpisao… gdje su zavrsile moje dionice?


pitanje, nisam otvarao complete line stranicu vec 3 tjedna i sada vidim da je c.l. trazio da mu se potpise ugovor za produzenje "suradnje", ja ga naravno nisam potpisao… gdje su zavrsile moje dionice?

dionice bi ti trebale biti odregistrirane sa CL-a i upisane na tebe u SKDD-u, a keš isplaćen na račun

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

hvala, to su mi isto rekli i u c.l. poslali mi ugovor na potpis ako hocu opet kod njih


hvala, to su mi isto rekli i u c.l. poslali mi ugovor na potpis ako hocu opet kod njih

kod njih mislim da više ne možeš jer to sada postaje dio FIME pa de faco prelaziš u FIMU

p.s. molim glupka koji mi je dao 1 za prethodni post da nam objasni što je u tom postu netočno pa je za 1 ?

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

Konačno sjeo novac od Prve generacije, zahtjev poslan 25. veljače.



šta niko nije dobio ovi tjedan pare?
ajmo sretnici javite se da znamo do kojeg datuma smo došli.

i nitko ništa?!

koliko vidim na forumu, zadnje isplate se kreću oko datuma 10.02.
čisto orijentacije radi; ja sam poslao zahtjev 24.02. i još ništa …

[/quote]

došao sam i ja na red, isplaćeni novci …

sretno svima koji još čekaju [thumbsup]

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor

Stiglo i meni. Zahtjev sam poslao krajem ožujka.
Izgleda da je bila grupna isplata.

Hita vrijednosnice ili Agram Brokeri?!

New Report

Close