Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ne znam da li je tko potpisao novi ugovor sa CL odnosno FIMA, ali koliko vidim iz maila cijene će ostati iste kao što su vrijedile do sada. Dakle, ne dolazi u obzir cjenik FIME već onaj stari CL. Osim toga ne vidim da treba ponovno ovjeravati ugovore kod javnog bilježnika. Ne znam ni sam što bi. Mislio sam kod Agrama, ali ne znam da li je FIMI-na platforma bolja, a cijena mi ostaje ista.

Dosadašnji CL-ovci što ste vi odlučili?

Ja ih napustam u cetvrtak,nije se igrat sa Fimom.
[/quote]
ne znam da li će FIMA ispoštovati takav režim do kraja-zauvijek, pa sam prešao u agram.
meni je ovo 4. broker a trenutno radim samo sa dva.

– zapravo 3.broker a 4. sam koristio samo iz usluge zbog kompl.pregleda tržišta (od frenda).

– a što se tiče min. naknade, smatram je bitnom jer ako npr. postavim nalog bilo k. ili p. pa mi recimo od 1000 kom netko namjerno ili ne proda/kupi par ili 1 dionicu a to je možda INGR-a ispada veća provizija od cijene dionice a ja nisam ostvario što sam namjeravao (niti kupio niti prodao).

Fala k…. da se maknula reklama od Agram brokera. 5 minuta ne mogu na forum. Upravo zbog toga neću preći k njima. Biti tak napadan, užas jedan.


Fala k…. da se maknula reklama od Agram brokera. 5 minuta ne mogu na forum. Upravo zbog toga neću preći k njima. Biti tak napadan, užas jedan.

Nije napadan Agram nego poslovni. Da li ćeš zbog toga prestati koristiti ovaj forum?
Doduše ne znam zašto se Agram reklamira na poslovnom na poslovni/prisilni način.
Šteta novaca jer je ovo antireklama.
Tvoj primjer to dokazuje.

I naravno da ima ukupnu kupnju i prodaju.
To valjda imaju svi.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.


Fala k…. da se maknula reklama od Agram brokera. 5 minuta ne mogu na forum. Upravo zbog toga neću preći k njima. Biti tak napadan, užas jedan.

Ispričavam se poslovnom. Izgleda da je problem u prastaroj verziji browser-a koji sam koristio.
Izbrišite moju prethodnu poruku.

Lojtra instaliraj novu verziju browsera.
Izgleda da to rješava problem.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

mene je malo šokirao cl jer nisam par dana bio online, a kada sam došao u petak, a onon trgovanje onemogućeno, šok i nevjerica, vidim da i prelaskom na FIMA bi trebali ostati isti uvjeti korištenja, znači i dalje bez minimalne naknade, ali pitanje da li će se to ispoštivati. Ja sam odregistrirao dionice i u potrazi za novim brokerom tokom ovog tjedna, definitivno mi se agram čini najpovoljniji.

Isto problem ,prebacio dionice na fimu ,jer je to tako predviđeno trojni ugovor
ljudi susretljivi u fimi ,ok su
ali imaju prastaru platformu za trgovanje,
to nema ni u avganistanu
tek sad vidim da su oni u total k…
Complite line je bio svemir za njih,tehnička podrška ,ljubaznost,brzina,niske cjene (bajka) i nije mi jasno zašto i kako su morali sad prestati s radom tj nas tako usositi..

U ovoj fimi(ljut sam ko pas) sigurno neću ostati,pa nemaju ni minutne,ni 10 min ,ni 15 grafove ni oscilatore za te grafove ..NIŠTA NEMAJU.

Molim dobre ljude da mi predlože jednu normalnu ,modernu brokersku kuću ,s svim potrebnim alatima za trgovanje koji obvezno uključuju gore navedeno dakle kratkovremneske grafove i pokazatelje-oscilatore,a da nisu preskupi.

Molim na privat.

pronašao ,zahvaljujem kolegama na prijedlozima

ima li koja brokerska kuća koja omogućava malim ulagačima izlaganje skrivenih naloga (H) na ZSE?

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!


ima li koja brokerska kuća koja omogućava malim ulagačima izlaganje skrivenih naloga (H) na ZSE?

imas hita vrijednosnice jos jedna prednost je što na gledalici pored svakog naloga imas malu ikoniciju koja oznacava kakav je nalog day,skriveni,sa datumom itd što je ogromna prednost ako si ozbiljnji trader

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

ZABIN e trade ne radi vec 1h

koristi tko HITU i njihov e-trade? kakva su vam iskustva?

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

New Report

Close