Brodari i usporedba brodara

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brodari i usporedba brodara

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne kužiš ni ti da te navlače. Izvješća sve minus na minus, spašavaju se godine prodajom imovine koja je sve tanja i tanja

Ronaldinjo…
Znam da vam nije lako gledati kako rastu brodari dok ste vi sa svim sto imate ostali zarobljeni u belju kuoljenom na 25…a blokiranom na 7 kuna..
Zaista nebi volio biti na vasem mjestu..
Apropo vasih digresija…samo nastavite..
Onih dana kad ste se bili raspisali…izgleda da vas je netko poslusao oa prodao dosta jdol ispod 30 kn…a ja sve pobrstio…hvala vam puno…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Nego kratko je veselje trajalo, nešto ste stali sa rastom. Šta se dešava? Vidili ljudi da se bezveze napucava ili?

Ulpl iz dana u dan sve bolje i bolje, a cekamo q3…😉😉😉


Nego kratko je veselje trajalo, nešto ste stali sa rastom. Šta se dešava? Vidili ljudi da se bezveze napucava ili?

a što ćeš, nema gorih drukera nego na brodarima

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Je, ovaj druker na bidu ULPL 170 kn s 500 komada baš druka. hehe. Manje lajanja više jaja.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

eno druker nije izdržao nego je izbio sve po 176 kn. a lijepo se mezilo po 161 danas… tko je imao m*da jel…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

https://finance.yahoo.com/quotes/DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI/view/v1?ltr=1&bypass=true

Evo vjerovatno su vani ljudi g*upi a Vi pametni. Trebaju oni doć na ZSE da im Vi držite predavanje

Shipbroker Optimistic About the State of the Shipping Markets

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

kolosalno,,ogroman volumen i porast cijene ATPL . kolicina 2 komada volumen ,873,26 kn

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Pomalo Zmajki, pomalo…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Brodari kreću kao stari dizelaši, polagano i hvataju brzinu.. A kad se zalete i uhvate dobru brzinu biti će ih teško zaustaviti.. Idući tjedan će pokazati hoće li BDI nastaviti rasti i probijati veće razine.. 15-20 bodova dnevno sasvim dovoljno da neki progledaju..

New Report

Close