Brodari i usporedba brodara

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brodari i usporedba brodara

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dosta dobrih i solidnih izvješća je počelo izlazit za Q2.. Čeka li brodare isti ili sličan scenarij?? Vozarine su veće nego u isto vrijeme prošle godine, i u prosjeku veće nego Q1 2017..
Vjerujem u pozitivan ishod, a onda i početak priče oko ATPL i JDPL jer ovoj državi konstantno fali novaca.

Bit ce sve puno bolje nego prosle godine.
Prvo koji je to dokazao je Uljanik Plovidba koja je zavrsila u plusu

Da vidiš, na ULPL sam zaboravio.. Hvala što si me podsjetio

Zašto svaki kvartal brodari čekaju zadnji dan u mjesecu za izvješće?? Mislim u čemu je kvaka?? Jel’ ti svejedno izbacio 25, 28 ili 31 u mjesecu?? ATPL i JDPL će izbaciti u ponedjeljak, uvjeren sam…

Brux2

Pretpostavljam da nikada nisi sudjelovao u izrađivanju bilo kakvih izvještaja niti da razumiješ taj proces, s obzirom na izjavljeno…

Nikada ne vjeruj ženi koja laže!


Da vidiš, na ULPL sam zaboravio.. Hvala što si me podsjetio

Slazem se sa ulpl..ako trziste krene, bit ce zanimljivo jer ova godina za ulpl je top..rezultat u q2 je cudo..

Nisam nikad sudjelovao u tome i nemam se čega sramiti, nije mi posao vezan uz to.. A reci mi ti šta je to izrada kvartalnih izvješća, kao neka znanstvena fantastika ili možda kvantna fizika?? Nisam baš znao da je to najzahtjevniji posao na svijetu, oprosti..

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

https://www.shippingtribune.com/newsdetails.php?s_id=5767

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

optimistično za rasute 🙂

Drewry expects that dry bulk shipping charter rates will continue to recover with firm demand and controlled fleet growth,……

Firm demand will continue to support dry bulk shipping

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


optimistično za rasute 🙂

Drewry expects that dry bulk shipping charter rates will continue to recover with firm demand and controlled fleet growth,……

Firm demand will continue to support dry bulk shipping

da sjedis u shortu vjerojatno bi trazio kontra linkove .smjesan si vec sa tim linkovima

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial



optimistično za rasute 🙂

Drewry expects that dry bulk shipping charter rates will continue to recover with firm demand and controlled fleet growth,……

Firm demand will continue to support dry bulk shipping

da sjedis u shortu vjerojatno bi trazio kontra linkove .smjesan si vec sa tim linkovima
[/quote]
Falco, hvala na info, ne obaziri se na nebitne likove koji ne mogu podnijeti ni jedan obični info sa brodarske stranice…malo ih žulja sto je pozitivan😅



optimistično za rasute 🙂

Drewry expects that dry bulk shipping charter rates will continue to recover with firm demand and controlled fleet growth,……

Firm demand will continue to support dry bulk shipping

da sjedis u shortu vjerojatno bi trazio kontra linkove .smjesan si vec sa tim linkovima
[/quote]

Shvacam te,tesko je prihvatiti relanost,a ona jest rast rasutih i samo rast.zao mi je zbog tebe,ali ja se veselim ovome.
….ima ovdje kolega/ica koji vole citati

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close