Brodari i usporedba brodara

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brodari i usporedba brodara

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

cape-ovi i pnmxi su počeli malo kašljat , što je već dovelo do manjeg pada cijene atpl i ulpl , a tome kumuju i određene izjave brokera (hellenic ).
međutim , suprx i hndsz nastavljaju sa rastom , što je dobro za jdpl i što bi trebalo dovesti do povećanja njegove vrijednosti .
jako me zanimaju FI brodara za q1 , ipak posebno za jdpl , koji nije ništa odradio rasta , dapače, stagnirao ili padao, tako da se s pravom postavlja pitanje je li ova cijena ipak (ne )realna .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

@ Zmajki
Da, nije bitno zašto je nešto takvo kakvo je, bitno je jedino da se neutemeljeno druka!
Stvarno se nema ni trunke morala ni dobrog ukusa na ovom forumu!

Kolega falco, FYI, ULPL ima supramax-e….. a BSI i dalje raste


@ Zmajki
Da, nije bitno zašto je nešto takvo kakvo je, bitno je jedino da se neutemeljeno druka!
Stvarno se nema ni trunke morala ni dobrog ukusa na ovom forumu!

Hvala vam kolega pozitiva2.


Kolega falco, FYI, ULPL ima supramax-e….. a BSI i dalje raste

Tocno za ulpl,naravno,treba dodati i tekuce.medjutim moj komentar je vezan pretežno na jdpl,tj.njegove klase brodova i fi Q1

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


, tako da se s pravom postavlja pitanje je li ova cijena ipak (ne )realna .

a koja je to realna cjena? 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

molim brodolomca ako ima info za GOGL dokap itd,, ,,jer cijena pada istim tempom ,hvala

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Kolega brux2, razmislite malo prije pisanja i molim vas nemojte me spominjati u ovom kontekstu.

@kolega zmajki,sto se tice cijene,to je ndzahvalno pitanje i jos nezahvalniji odgovor ,ali ako ste pratili moje pisanje na svim brodarskim temama,te iznesene predikcije za ovu i naredne godine,te relevantne komentare ostalih kolega,sami to mozete zakljuciti

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

“moram te malo.zhb..realna cijena NE POSTOJI ,inace ni market nebi ni postojao 🙂
malo on topic…ULPL smece od dionice ,JDPL polustecajusa.
jedino ATPL ok”

ma ok, svi se ovdje više-manje zahebavamo…:)

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Kod mene je sve po po planu evo skoro već godinu dana od početka ulaza u brodski sektor s tim da sam ulazio cijelu prošlu godinu..
Budući da mi je ovo branša i od ovoga živim vidim da su se na topiću pojavili razni kapetani ,menadžeri i stručnjaci za brodski sektor koji slobodnim riječnikom ni plivati neznaju.
Stoga uopće ili jako malo pišem.
Ono što znam dovodi me da kad čitam određene postove da se doslovno smijem koliko su neki maštoviti..
Nikoga na ništa niti nagovaram niti odgopvaram..
Neka svatko odluči za sebe…ja samo znam da ovdje nakon 10 punih godina će biti kako neki korisnik kaže i meda i mlijeka…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Hoće li se čekati med i mlijeko još 10 godina?

Slijedi li dokapi u ovome sektoru?

New Report

Close