Brodari i usporedba brodara

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brodari i usporedba brodara

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svakim danom imati će sve veći, vidi se koje su to ulagačine kad ne kuže gdje se ide hehe.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

robinh@

“Bdi se może jos dugo vući od 1000-2000 bodova, a onda je ova trenutna cijena i precjenjena”

da sad nebi pretjerivao kao što sam dojma da ti sad pretjeruješ neću licitirati sa očekivanim cijenom pri BDI 2000
ali ću reći da bi to bilo značajno više od današnje.
ako se potvrdi da je 1Q pozitivan, te će se vozarine kretati prema gornjem scenariju,
sve od tebe navedeno će se biti u trećem ili petom planu.
ključna riječ “ako”,garancije nema
ima puno dima jer mnogi u biznisu rasutih tereta su optimistični po pitanju očekiivanja rasta vozarina.
tko je bio više u pravu vrijeme će presuditi.
prilika za preuzimanje rizika je tu,meni je omjer i više povoljan.
ako se potvrdi bdi 2000 u nekoj bližoj budućnosti teći će SŽJ u potocima a možda i u rijekama.
meni bi u tom slučaju tekao šampanjac
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


DSX je na 14% od ATH, dok je ATPL na 11,5% od ATH. Pazi koji je to nesrazmjer…ATPL bi po tome trebala biti na 550 kn, a uskoro i hoće…

Kao što sam već i napisao. Kaskamo za DSX-om..:-))
BDI ide UP…
Vjerojatno smo do kraja tjedna na iznad 500 kn.
Psi laju, karavana nemilice prolazi, ne osvrčući se…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Migra

Sa bdi-em oko 2000 bodova dionica je precjenjena na ovim razinama s obzirom na dugove.

Stime da još nije bdi oko 2000 bodova a cijena je već tu, imam osjećaj da će vam uvaliti papiriće.
Dugoročni ulagači.

A bdi može nastaviti sa dosadašnjim natezanjem.
Brodovi se prodaju to ne komentiraš.

Čemu nervoza kolega robinh. Pa ionako nemate niti jednu dionicu. Brinete se za moje investicijske odluke? Brinete se za moj novac? Ne razumijem taj altruizam…
Kupiti ste mogli na 100, pa na 200, pa na 300. Niste to učinili. Ako ćete na put u svemir s nama, morat ćete platiti skuplje, mada s obzirom na način vaše komunikacije ovdje sumnjam da vi uopće imate sredstava za investicijska ulaganja…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Unatoč rastu BDI brodari vanka padaju. Uvijek idu tako: tri koraka naprijed dva nazad, kod nas su to fenomenalne prilike za dokup ( svijestan sam patetične izlizanosti navedene krilatice), pogotovo ULPL koja padne čim ju krivo pogledaš.


Migra

Sa bdi-em oko 2000 bodova dionica je precjenjena na ovim razinama s obzirom na dugove.

Stime da još nije bdi oko 2000 bodova a cijena je već tu, imam osjećaj da će vam uvaliti papiriće.
Dugoročni ulagači.

A bdi može nastaviti sa dosadašnjim natezanjem.
Brodovi se prodaju to ne komentiraš.

Po ovom se vidi koliko si neupucen u brodski sektor i pises pamflete samo da pises… Veze vi memate…malo proucite materiju… Nije sramota kupovati skuplje… Znam da vas zulja da vam izmicu oz ruku svaki dan..

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Za dan-dva smo na x5 od najniže (100 kn). Koliko će nam trebati za idućih x5, sa 500 do 2.500 kn? :-)))
Da čujem prognoze…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


DSX je na 14% od ATH, dok je ATPL na 11,5% od ATH. Pazi koji je to nesrazmjer…ATPL bi po tome trebala biti na 550 kn, a uskoro i hoće…

Molim ne pišite gluposti. Kako onda ovo komentiraš:
– npr. 23.01.2014. BDI je bio slično kao danas na 1271; ATPL je bila 395 kn a DSX 12,55???

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Ne znam za 2500 ali znam da do 620 kn uopće nema otpora, sve se vidi na grafu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



DSX je na 14% od ATH, dok je ATPL na 11,5% od ATH. Pazi koji je to nesrazmjer…ATPL bi po tome trebala biti na 550 kn, a uskoro i hoće…

Molim ne pišite gluposti. Kako onda ovo komentiraš:
– npr. 23.01.2014. BDI je bio slično kao danas na 1271; ATPL je bila 395 kn a DSX 12,55???
[/quote]
ATPL je tada padala ko kamen nakon revalorizacije imovine. Tada je bio još veći nesrazmjer nego što je to danas. ATPL je tada na BDI-u od preko 2000 bodova trebala biti na min 1000 kn. Ali uskoro ćemo ispraviti sve te nepravde…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

http://finance.yahoo.com/quotes/DSX,DRYS,EGLE,EXM,FREE,GNK,NM,NMM,ocnf,PRGN,qmar,SBLK,TBSI/view/v1

Vani nisu jučer bili optimistični dok kod ap sve super.

Cijena probila book na ap.

Dugovi ogromni.
Brodovi se prodaju nakon hotela.

New Report

Close