Brodari i usporedba brodara

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brodari i usporedba brodara

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Obezglavilo me nenadano na 399,xx sad kad je pukla 400 ide se gore, isto tako i na ulpl ide preko 200 vrlo skoro[emo_palacg]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Stanje Panamax FFA za 04.10.2013. g

papiri za 4. kvartal prodaju se 16.350 USD, 1. kvartal na 11.200 USD,
s ocekivanjem jaceg rasta indexa

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $37799 (UP 680)
BPI Average of the T/C routes $15350 (UP 418)
BSI Average of the T/C routes $11643 (UP 131)
BHSI Average of the T/C routes $8684 (UP 95)

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

pozz društvu !!!

na drugom postu sam prije nekoliko dana postavio jedno pitanje na koje nema odgovora. kako sam uvjeren da na ovoj temi ima podosta znalaca pitao bih isto. pošto nisam baš neki potnavatelj br. sektora. kako to da “mali” brodari kao jdpl i ulpl od nastanka krize 2007.g. imaju više manje konstantne prihode, dok tnpl pada 50% a atpl se strmoglavila totalno????

[emo_naivan]

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Predrag-Brazzoduro-Ocekujem-krah-hrvatskog-pomorstva

randopph,znate li koji brodar ima još konstantnije prihode od 2007.g. naovamo?losinjska plovidba.Pa možemo zakljuciti da je ona naš najbolji brodar.

lapad, nju danas već niti ne smatramo plovidbom, a nije mi bila namjera rangirati brodare jer kao što sam rekao tu nisam na domačem terenu. zato i molim tumačenje


randopph,znate li koji brodar ima još konstantnije prihode od 2007.g. naovamo?losinjska plovidba.Pa možemo zakljuciti da je ona naš najbolji brodar.

broj brodova lošinjske molim ???

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Predrag-Brazzoduro-Ocekujem-krah-hrvatskog-pomorstva

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

@Lojtra
Nasa si pravoga sveznadara za pomorstvo.Pa ta pijancina je najveci krivac sto su pomorci u ovakvoj situaciji,a sutke je promatrao pad Croatia linea, Dalmatinske, Sibenske i ostalih plovidbi sto su zavrsile kao sto su zavrsile. Ne znam tko mu uopce daje prostor,ali radi ovakvih likova hrvatsko pomorstvo nema buducnost,a sadasnjost je takva kakva je. Niti je njemu u interesu hrvatski pomorac,a jos manje hrvatsko pomorstvo i brodari.Interes je 12000 kuna mjesecno koje se izreketare na racun kolektivnih ugovora i obvezom clanstva u sindikatu. Da sam ja brodar otpilio bi ovoga i ovakve nogom u gujcu da im nikad ne padne napamet primirisat na moj prag.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Papirnato trgovanje za 07.10.2013.:

Capesize: Ugovori za listopad trgovali su se po visim cijenama sve do 40.000 USD,
dok se Q4 trgovao na maksimalno 34.000USD

Supramax: Pozitivan pocetak tjedna, najvise je skocio Q1 2014 ,
max. cijene ponude $9,800 potraznja $10,750

Obecavajuc pocetak tjedna.

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $38350 (UP 551)
BPI Average of the T/C routes $15610 (UP 260)
BSI Average of the T/C routes $11784 (UP 141)
BHSI Average of the T/C routes $8800 (UP 116)

New Report

Close