Brodari i usporedba brodara

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brodari i usporedba brodara

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dry Bulk Winners: Genco, Diana Shipping
http://www.thestreet.com/_yahoo/story/10625360/1/dry-bulk-winners-genco-diana-shipping.html?cm_ven=YAHOO&cm_cat=FREE&cm_ite=NA

The reason for the rally? The Chinese, of course, whose mills continue to churn out steel at a near-record pace. In October, the country’s steel industry produced 1.67 million metric tons of the stuff per day, up 44% from the same period a year ago.

Iron-ore imports, meanwhile, jumped 50% in October compared with a year ago, though the level did decline by about 30% from September’s brisk pace. Nonetheless, with China’s economy growing, observers feel that ore imports will remain robust over the next month or so, especially as steel mills draw down further on the enormous stockpiles accumulated during a raw-materials buying binge during the spring and early summer of this year.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


U Americi brodari pravocrtno gore.Reko bi jedan kolega da se cuje kako V12 turira.

Svaka cast VELIKI POGLAVICO OVOG foruma….

Opet brutalan pogodak, tvoje je plemo sretno sto te ima [thumbsup]

Pušteno je kvacilo i v 12 je krenuo

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Dizelaš
reci ti meni kad će kod ATPL pustiti kočnice…
lijepo je gledati tako brutalan rast u americi ali ja bih ga rado vidio kod kuće…

Ajmo prognoze za sutra naših brodara.
Atpl- 1080kn
Jdpl- 199kn
Ukpl-722kn
Tnpl-1748kn

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

a zaboravio si lplh- 155,50 kn

ma kakav cash-r-a, 100% in

moja prognoza za ATPL je otvaranje na 1050 i za sat vremena rušenje na 1025…lagano sam rezigniran…osobno mislim da smo trebali već preskočiti 1200 ali….


Ajmo prognoze za sutra naših brodara.
Atpl- 1080kn
Jdpl- 199kn
Ukpl-722kn
Tnpl-1748kn

svaka čast na prognozi !

idući tjedan će bit bolje...

da, sve je blizu, evo i ja fulao samo za 50 lipa 😉


Ajmo prognoze za sutra naših brodara.
Atpl- 1080kn 1082,99
Jdpl- 199kn 200,07
Ulpl-722kn 725,00
Tnpl-1748kn 1745,00


a zaboravio si lplh- 155,50 kn 155,00

ma kakav cash-r-a, 100% in

kolega optimist, čast mi je što sam Tvoj virtualni prijatelj … kapa do poda

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


očekujem strelovit rast bdi indeksa u narednih 15 do 20 dana, target over 4000 bodova

brodati će uskoro krenuti gore a onda ću guštat [lol] [lol] [lol]

od 20.10. znači prije 22 dana, bdi je tada bio točno 2832,00, cijelo vrijeme nezaustavljivo raste, dok su brodari stajali na mjestu, konačno je došao trenutak da poskočimo, sutra se probija 4000 i to nije kraj, eventualna korekcija na razinama preko 4000 pa nastavak

ma kakav cash-r-a, 100% in



Ajmo prognoze za sutra naših brodara.
Atpl- 1080kn
Jdpl- 199kn
Ukpl-722kn
Tnpl-1748kn

svaka čast na prognozi !
[/quote]

šta je je,skino ih je sve ko skalpom. I Leconte je ATPL izrežiro. Ekipa je previše počela kužit burzu. Ne znam jel to dobro il ne [undecid]

I'LL BE BACK

Danas BDI probija 4000 bodova. Moguć je ponovo skok veći od 100 bodova.

New Report

Close