Brodari i usporedba brodara

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brodari i usporedba brodara

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Copper Prices Rise in N.Y. on Factory Orders
http://en.smm.cn/readnews.php?id=32894

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Kolega nisam navikao od vas da pišete ovako paušalno?
da tako pišu neznalice to sam navikao, ali stari forumaš, iskusni lisac kakav sam i sam, to mi je malo neobično

Oprostite kolega, više slabo pratim ovaj forum, pa bi me za lakše snalaženje zanimalo pod kojim ste nickom prije pisali?

Mislim da se tu nema što objašnjavati…Mene je kod ULPL-a iznenadio porast prihoda za cca 10%…I ono što je ili hrabrost ili ludost povećanje i obnova flota..Dok se danas brodari spašavaju prodajem imovine (a znamo kakve su danas cijene polovnih) oni još ulažu….
Ovo me podsjeća na sve forumaše koju kupuju dionice kad ih nitko neće…
Malo su i počeli s diversifikacijom svoje osnovne djelatnosti…Vidjet ćemo što će im to donijeti…
Težinu sam napisao zbog usporedbe tih izvještaja gdje je vidljivo i kod ATPL-a i kod JDPL-a pad poslovnih prihoda od 50%…..
Ovo je trenutno fundamentalno najpotcjenjenija dionica na ZSE-u…Bar od ovih likvidnih…
No, za oporavak iste ipak ćemo trebat čekat oporavak ovog sektora….

Ima kolega Flyer. Postao sam ovo ne jedanput ali nitko to nije htio objasniti:

Može li netko komentirati ovo?

Prihodi od ulaganja povećani su u trećem tromjesečju 2009. godine unosom zadržane dobiti ino-podružnice u matično društvo u protuvrijednosti od 5 mil. USD, temeljem odluke Nadzornog odbora od 24.08.2009.

O kakvom vi porastu prihoda pričate? I vi dobro znate o čemu se tu radi.

Resistance is futile! You will be assimilated!

Bilo je govora o tome…No, ajde još jednom….
Poslovni prihodi u porastu…To je ono što je najbitnije…Barem meni….I za to sam govorio o usporedbi s ostala dva brodara…(ovo sve fino piše u bilješcima)
Isto tako fino piše da su na porast materijalnih rashoda utjecali značajno operativni troškovi novog tankera Kastav…Dakle, oni ulažu u ovim trenucima…
Ovih 5 mil. je išlo pod prihode od ulaganja….
Kako je izvještaj konsolidirani to je normalno….

Te na kraju, financijski prihodi ove godine su skoro pa identični s onima lani….

Kolega Flyer cemu objasnjavanje pa nama pase da ljudi nemaju znanje.

SAM PROTIV SVIH


Kolega Flyer cemu objasnjavanje pa nama pase da ljudi nemaju znanje.

a ja mislio da ste vi tu da pomognete nama neznalicama
nema veze barem ne lazete kao neki drugi
i to treba cijeniti [thumbsup]

pympyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy


Ovo je trenutno fundamentalno najpotcjenjenija dionica na ZSE-u…Bar od ovih likvidnih…No, za oporavak iste ipak ćemo trebat čekat oporavak ovog sektora….

Likvidnih??? Dobro, ako gledaš u odnosu na TNPL stoji tvrdnja, no nemaju baš neki promet na zse, pa čak i na ostale brodare, da ne spominjem HT

ma pustite taj burek od dionice i kupujte si nekaj drugo … kao što bi stara kvartovska poslovica rekla: samo jedna stvar raste u tuđoj ruci

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Danas je na Platou objavljeno 5 t/c ugovora za panamaxe za period 4-7 mjeseci, vozarina 24000-33250, što vrijedi i za jedan supramax, dok su cape size brodovi na spotu u pravilu over 50000, signifikantno. [thumbsup]


Danas je na Platou objavljeno 5 t/c ugovora za panamaxe za period 4-7 mjeseci, vozarina 24000-33250, što vrijedi i za jedan supramax, dok su cape size brodovi na spotu u pravilu over 50000, signifikantno. [thumbsup]

Kolga ono što je još važnije je količina objavjenih ugovora, što je znak da se prijvoz zahuktava.
Bacite oko i na FFA koji su izašli danas. BDI raste u ponedeljak preko 100 poena. Vrlo brzo će doći do 4000. Očekujem da dostigne razinu od 4200 – 4400 bodova, te se nakon toga stabilizira na vrijednostima od 3800 – 4000 bodova.

http://www.exchange.imarex.com/bdi-futures-closing-prices/category1048.html

New Report

Close