Brodari i usporedba brodara

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brodari i usporedba brodara

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo, Maos je u zadnjem postu dao usporedbu brodara sa crobexom gdje se vidi da Jdpl ipak bolje prebrođuje krizu od ostalih, kao što sam i predvidio početkm godine. [thumbsup]

Evo kako izgleda stvarnost i dubina recesije. Po svemu sudeci … depresije.

http://www.dailymail.co.uk/home/moslive/article-1212013/Revealed-The-ghost-fleet-recession.html

A sta sad? Osini po gradjevinarima !!! [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Moj nedokučeni misterij su brodari, BDI index pada danima i danas mu slijedi pad po futuresima, vozarine uspjevaju trenutno pokriti jedva 50% troškova, brdo noviogradnji dolazi do kraja godine, Kineske zalihe rasutog tereta na rekordnim razinama dovoljne za nesmetan rad skoro dvi godine ali dionice rastu li ga rastu ja gledam i ne vjerujem svoji očima.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

mislim da sada polako na red dolaze brodari…slijedećih bi se dana mogli naći u fokusu, očekujem u novom valu da značajnije potegnu jer u zadnjem rastu nisu značajno sudjelovali…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


mislim da sada polako na red dolaze brodari…slijedećih bi se dana mogli naći u fokusu, očekujem u novom valu da značajnije potegnu jer u zadnjem rastu nisu značajno sudjelovali…

Brodari su trenutno precjenjeni najmanje 30%.

@ lubanja

Pofrtelj bez brodara je kao juha bez soli :).
Iako je i ja nekad priuštim, čisto zbog zdravlja.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

LOPINA di si?????? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

No comment.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


No comment.

Dianna Shipping lijepo vuče, sad je na 14,47USD, ne vidim joj nikakav otpor prije 16 USD, tada će tržište ponovo odlučiti nastavak ili ne!
Eh, ima li tko da nije prodao još ULPL-R-A, ako ima nek to učini brzo, obično kad se svi istresu odoše brodari UP UP UP.


LOPINA di si?????? [undecid]

Vozarine loše.
Brodari loše.
Može i gore.
Dioničarima dovoljno da budu frustrirani.
Nije potrebno dolijevati ulje na vatru.
Nadam se da ću uhvatiti ATPL neposredno prije izvješća i da neće previše skočiti,jer će imati
dobar treći kvartal/mislim pozitivan/ i da ću napraviti jedan đir.Sada bježim od brodara ko đava od
tamjana.
Volio bi da pogriješim i da me tržište demantira.



LOPINA di si?????? [undecid]

Vozarine loše.
Brodari loše.
Može i gore.
Dioničarima dovoljno da budu frustrirani.
Nije potrebno dolijevati ulje na vatru.
Nadam se da ću uhvatiti ATPL neposredno prije izvješća i da neće previše skočiti,jer će imati
dobar treći kvartal/mislim pozitivan/ i da ću napraviti jedan đir.Sada bježim od brodara ko đava od
tamjana.
Volio bi da pogriješim i da me tržište demantira.
[/quote]
a-ha promjenio si pricu…o q3 atpl [proud] kad ces kupovati kad stigle izvjesce? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




LOPINA di si?????? [undecid]

Vozarine loše.
Brodari loše.
Može i gore.
Dioničarima dovoljno da budu frustrirani.
Nije potrebno dolijevati ulje na vatru.
Nadam se da ću uhvatiti ATPL neposredno prije izvješća i da neće previše skočiti,jer će imati
dobar treći kvartal/mislim pozitivan/ i da ću napraviti jedan đir.Sada bježim od brodara ko đava od
tamjana.
Volio bi da pogriješim i da me tržište demantira.
[/quote]
a-ha promjenio si pricu…o q3 atpl [proud] kad ces kupovati kad stigle izvjesce? [undecid]
[/quote]
Na ATPL mogu biti dugoročni investitor maksimalno sedmicu dana.Svi ostali brodari su fundamentalno daleko povoljnija kupnja,ali ATPL za špekulanta može biti najbolja prilika,ali i
neprilika.
A ja sam u prvom redu špekulant- trejder.

New Report

Close