Brodari i usporedba brodara

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brodari i usporedba brodara

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma gledajući povijesno to je tako, TNPL ima neki svoj put, ja sam bio svjestan toga kad sam uzimao dionicu, da li sam pogriješio vidjet ćemo. Od dna od 1000 kn , narasla je 60%, neke druge su više narasle što se tu može.

Uh , i ja bi na plažu [cool]

Pa hadje na more, treba popraviti podsezonu. More toplo ko u 7 mjesecu. Ne pamtim da je bilo ovako zadnjih godina.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

zašto ovih dana jdpl "pliva" bolje od atpl? [huh]

Pa pliva bolje jer je atpl plivala bolje mjesecima. Sad će stati jdpl pa će opet plivat atpl. A onda kad oni zaplivaju po par puta. Možda tamo u srcu sezone zapliva i tnpl.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ovdje se može uspoređivat jedino
nepravda koja je učinjena nekim dionicama ništo drugo..
Da je prvi zadnji a zadnji prvi
mislim da se tako nekako zove ta igra…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Techman bi ovo mogao bolje prokomentirat:Vaš link
meni ovo liči na druk, kao da amerima izmiče tlo (more) pod nogama

evo kako ostali brodari razmišljaju za zauzimanje boljih pozicija na tržištu sutra:Vaš link [cool]

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/tomislav-petrov/isplati-li-se-jos-uvijek-investirati-u-dionice-brodara%3f,46180.html

jedan dosta tendenciozan članak !

U tome članku vlasnik reklamira vlastite dionice TNPL spominje samo u jednoj rečenici
Što je po meni čista sramota ..
Navodi svoje dionice kao dobru kupnju
članak čista navlakuša..
Autor se očito uplašio nakon loših vijesti o Atlanskoj da če mu se smanjiti vrijednost porfelja
pa je nabacio malo reklame i to na uštrb TNPL čiju kvalitetu je uopče zaboravio spomenuti…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


U tome članku vlasnik reklamira vlastite dionice TNPL spominje samo u jednoj rečenici
Što je po meni čista sramota ..
Navodi svoje dionice kao dobru kupnju
članak čista navlakuša..
Autor se očito uplašio nakon loših vijesti o Atlanskoj da če mu se smanjiti vrijednost porfelja
pa je nabacio malo reklame i to na uštrb TNPL čiju kvalitetu je uopče zaboravio spomenuti…

i ne samo to , nego neznam otkud je vadio podatke za ovaj svoj grafikon, sigurno ne iz zadnjih izvješća- sve u svemu jedan vrlo tendeciozan i propagandistički članak koji bi mogao neuke ljude navući na krive zaključke

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

moj dojam je da se atpl koči radi dividende,jer kad se objavi vijest o dividendi,nitko neće moći zaustaviti taj stampedo,jdpl nikako ne smatram boljom firmom od atpl..doduše-ne sastoji se samo atpl od brodovlja…mogu razumijeti one što izlaze iz atpl i ulaze u neku drugu nelikvidniju dionicu,pošto se na njima može špekulirati u širokom rasponu..ali..gledajući fundamente-atpl nema alternative…


http://www.seebiz.eu/hr/komentari/tomislav-petrov/isplati-li-se-jos-uvijek-investirati-u-dionice-brodara%3f,46180.html

jedan dosta tendenciozan članak !


Lijep je nahvalio svoje dionice [rolleyes].Zasto je bas sada izasao ovaj clanak,da se nije uplasio sto uprava prodaje,pa da malo nahvali. [shocked].

Kad su svi protiv Vas to znači ili da ste apsolutno u krivu ili apsolutno u pravu

New Report

Close