BPBA (VABA d.d. banka Varaždin)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BPBA (VABA d.d. banka Varaždin)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Glasaju svi dioničari, serija dionica s tim nema nikakve veze.. pušing

slijedi nam precesija

…………..”J&T zasad ne otkriva koliko bi ponudio, a u pozivu za skupštinu stoji da je elaborat dostupan na uvid u banci”………….. dali netko zna nesto o tom elaboratu?


točno kolega, ali to je zadnji dokap i to serija B!

Na ZSE “B” se bez ikakvih problema “pretvori” u “A” uzmite Dalekovod kao dobar primjer

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !


………….."J&T zasad ne otkriva koliko bi ponudio, a u pozivu za skupštinu stoji da je elaborat dostupan na uvid u banci"………….. dali netko zna nesto o tom elaboratu?

onaj s 35 kom na 6,01 jučer je pročitao sigurno, a ovaj na 1,8 danas izgleda još čita, ali mu nije jasno što piše, i evo prilike i kolegi serislavu da nešto zaradi, nadam se da je on ovaj s 2000 na bidu

http://www.zse.hr/default.aspx?id=76348

ćao bao

slijedi nam precesija

zar je moguće da se još nitko nije dočepao elaborata i zašto nije objavljena cijena po kojoj bi oni to jamili

evo prilike za kupnju i zaradu

kakav je postupak kada se dionica delistira, moramo li mi sami nešto provoditi ili se to automatski provodi u SKDD ili će sve pisati u ponudi za isplatu

Nema ponude za isplatu ako nisi bio na skupštini


Nema ponude za isplatu ako nisi bio na skupštini

nisam, jer ne bih glasao svakako protiv,
imam naime jednu dionicu Genere, koju sam ostavio radi praćenja cijene i sada mi stalno dolazi ponuda da i nju prodam, možda i ovi krenu nakon delistiranja u torbarenje

Neće, oni će napraviti istiskivanje, ja mislim.

Naravno po ovoj bezobrazno niskoj cijeni.

New Report

Close