BPBA (VABA d.d. banka Varaždin)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BPBA (VABA d.d. banka Varaždin)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gmchanger
ovo bi mogla bit zlatna koka za koju godinu

Je to si isto pisao i za Validus. [emo_smijeh]

fahrudin
Validus nije još završena prica….[emo_namigusa]



gmchanger
ovo bi mogla bit zlatna koka za koju godinu

Je to si isto pisao i za Validus. [emo_smijeh]
[/quote]

sto vama sad nije u redu sa ovim dokapon? ostali negativci su nestali nakon zadnjih dogadanja

jel hnb odobrio?

slijedi nam precesija

@discover

za prepostavit je da su dobili jer su krenuli sa izvrsavanjem obveza iz memoranduma o sporazumjevanja.. na nekoliko slovackih portala su objavili izjavu igora kovaca iz jt-a koji ce nakon dokapa postati clan nadzornog odbora i kaze da su krenuli sa izvrsavanjem obveza i da ce se u narednim tjednima provesti dokap.. prije toga su na velikim brojem ceskih i slovackih portala objavili da ce jt ici po odobrenje od hnb-a i ako dobiju da ce se poceti izvrsavati obveze iz memoranduma.. objavio sam nekoliko tih clanaka u prijasnjim postovima pa pogledajte da ne objavljivam opet..

J & T Bank je privatna banka koja se fokusira na bogate klijente, banka Varaždin je upravo suprotno. U Hrvatskoj ima 11 poslovnica, koja zapošljava oko 150 ljudi. Prema Bileku je velika vjerojatnost da će J & T Bank se usredotočiti na najbogatije klijenate. “Svakako ćemo koristiti naše veliko iskustvo u bankarstvu. Dakle, mi ćemo ponuditi zanimljive usluge i proizvode, ne samo fizički, već i pravne osobe i institucije “, komentirao je Igor Kovač, član J & T banke s tim u srednjoročnom razdoblju očekuje povrat na kapital iznad 10 posto. “Jasno je da je VABA banka će dodatno ojačati kapital demonstrirati dugoročni rast. Trenutno smo u potrazi za najbolji način “, rekao je Smith, bez detaljnijih pojedinosti.

sa stranice finweb.. prevedeno sa google translaetom pa moze doci do gramatckih gresaka.. uglavnom biti ce zanimljivo viditi ovu preobrazbu vabe iz banke za uglavnom fizicke osobe u banku tipa j&t u kojem su fokusu imucniji klijenti i pravne osobe… sada opet ovaj povrat kapitala od 10% je upitan ali mi “mali” neznamo ono sto oni znaju tako da je to mozda i realno, iz zadnja dva izvjesca se ne moze sve vidjeti sto je u tim rezerviranjima za gubitke,ispravkama vrijednosti i slicno ali morat cemo vjerovati gospodinu kovacu




gmchanger
ovo bi mogla bit zlatna koka za koju godinu

Je to si isto pisao i za Validus. [emo_smijeh]
[/quote]

sto vama sad nije u redu sa ovim dokapon? ostali negativci su nestali nakon zadnjih dogadanja
[/quote]
Kojih događaja???
Ništa bitno se nije dogodilo!!!
Nema odobrenja HNB-a,a to je jedino bitno,zar ne???
Nadam se da banka neće u stečaj!!!
Pozdrav

odobrenje HNB-a je indirektno potvrdeno.. objavio sam po meni najvaznije izjave i vijesti u vezi cijele situacije pa pogledajte.. pocetkom proslog tjedna su iz j&t banke izjavili da krecu sa izvrsavanjem obveza iz memoranduma a prije toga se objavilo da ce se sa izvrsavanjem tih obveza krenuti tek nakon sto se dobije odobrenje HNB-a.. steta sto slovacki i ceski mediji izvjestavaju vise o cijeloj situaciji nego hrvatski mediji ali sreca 21.stoljece je.. vecina planova za pocetak rada vabe su objavljeni kao i struktura NO-a i upravnog odbora vabe.. sto se tice samog odobrenja do njega je najkasnije doslo 16.5 kao sto su izjavili kovac i tkac, a sve obveze ce biti izvrsene “nekoliko tjedana nakon odobrenja hnb-a”.. znaci mozemo ocekivati sljedeci tjedan uplatu sredstava na racun vabe


odobrenje HNB-a je indirektno potvrdeno.. objavio sam po meni najvaznije izjave i vijesti u vezi cijele situacije pa pogledajte.. pocetkom proslog tjedna su iz j&t banke izjavili da krecu sa izvrsavanjem obveza iz memoranduma a prije toga se objavilo da ce se sa izvrsavanjem tih obveza krenuti tek nakon sto se dobije odobrenje HNB-a.. steta sto slovacki i ceski mediji izvjestavaju vise o cijeloj situaciji nego hrvatski mediji ali sreca 21.stoljece je.. vecina planova za pocetak rada vabe su objavljeni kao i struktura NO-a i upravnog odbora vabe.. sto se tice samog odobrenja do njega je najkasnije doslo 16.5 kao sto su izjavili kovac i tkac, a sve obveze ce biti izvrsene "nekoliko tjedana nakon odobrenja hnb-a".. znaci mozemo ocekivati sljedeci tjedan uplatu sredstava na racun vabe

Ne daju mediji odobrenje već HNB pa tako ni Češki ili Slovački mediji i tiskovine!!!
Također se to odobrenje(ako uopće bude dano)mora objaviti na službenim stranicama ZSE(burze)!!!
I nema “indirektnog potvrđivanja”.To ne postoji!!!
Vaše pisanje nema nikakve veze sa činjenicama!!!
Pozdrav

vjerujem da buduci clanovi nadzornog odbora vabe i sadasnji clanovi upravnog odbora j&t banke znaju vise nego vi.. ne mogu objaviti odobrenje hnb-a dok se ne provedu svi uvjeti zadani od hnb-a i uvjeti dogovoreni izmedu dvije strane (memorandum).. kao sto su rekli iz jt-a nekoliko dana nakon odobrenja hnb-a krece se sa izvrsavanjem obveza memoranduma.. izvrsavanje tih obveza je pred krajem prema sluzbenim priopcenjima iz jt-a.. slazem se da mediji ne daju odobrenja ali isto tako mislim da vrh j&t banke i j&t grupe nece pricati gluposti u vezi cijele situacije i pokusavati prevariti cijelu hrvatsku i slicno kao sto mnogi ovde tvrde..


vjerujem da buduci clanovi nadzornog odbora vabe i sadasnji clanovi upravnog odbora j&t banke znaju vise nego vi.. ne mogu objaviti odobrenje hnb-a dok se ne provedu svi uvjeti zadani od hnb-a i uvjeti dogovoreni izmedu dvije strane (memorandum).. kao sto su rekli iz jt-a nekoliko dana nakon odobrenja hnb-a krece se sa izvrsavanjem obveza memoranduma.. izvrsavanje tih obveza je pred krajem prema sluzbenim priopcenjima iz jt-a.. slazem se da mediji ne daju odobrenja ali isto tako mislim da vrh j&t banke i j&t grupe nece pricati gluposti u vezi cijele situacije i pokusavati prevariti cijelu hrvatsku i slicno kao sto mnogi ovde tvrde..

Samo mi odgovorite:”da li je to ista ona banka koja je “dokapitalizirala Centar banku”???
Gdje je sada Centar banka???
Pozdrav

ista je banka, centar banka je u stecaju.
sada molim vas vi meni recite zasto bi najveca investicijska grupacija u slovackoj i ceskoj isla po hrvatskoj i pokusavala baciti banke u stecaj? jedan jedini razlog molim vas

New Report

Close