BLSC (Belišće d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLSC (Belišće d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nebi se složio sa kolegama,sa 10 tis maraka kupili firme i u javnost pustili obogatili se na "lubenicama,borovima,papriki"itd.Pokrali sve i sad če meni neko poslat uskok,ja koji sam stekao sve svojim radom,i da mi takvi prodaju dionice,prije čemo im dovest jače igrače,koji već polako prave reda.Opet čast izuzecima ,nadam se bar još 2 godine svaki dan jedna afera ili lopovluk u crnoj kronici,2 do tri puta su izjavite lažna izvješča i lažni ugovori pa nije niko odgovarao,i bit če toga još ,nemogu reči ništa protiv Hanfe jer kad sam se obratio njima riješili su sve.I OPET BI TUKLI PO SIROTINJI,,,,,,,,, [angry] [angry]

Koliko ja razumijem smisao postojanja i USKOK-a i HANFA-e je da zaštiti one koji zarađuju na pošten i etičan način od onih koji se nepošteno bogate.

Što više inside tradinga to manje povjerenja u burzu i to manje novaca na burzi. Zašto bi netko ulagao na burzu ako nema jednak pristup informacijama kao i drugi. Ako skdd ima informacije o broju otkupljenih dionica neka ih javno objavi, a ne samo dostavlja odabranima.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Kad će se znat nova vlasnička struktura?
Može li ovo sporije sve skupa…

Kol. twixer,napolju vam cure informacije nepocijenjujem HR ,ali što je stari znao reći Para vrti gdje …..neće,pa pogledajte do jućer smo imali 10 uvida u kupnju i prodaju,pa se nađe baja koji lupi 5,6 tis po 1,do 10 kuna na kupnju itd.Na kraju sam doznao i da je neko znao da Sanader odlazi,sigurno uži krugovi barataju informacijama dok se mi "svađamo za kost",sama vlada je pozvala građane da prodaju INU po 2880….nije li to curenje informacija…..još jedna poslovica "budi sa jačima ili te nema".Za mene je blšć dobra firma i iskreno joj želim uspjeh …… [bye]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode


Kol. twixer,napolju vam cure informacije nepocijenjujem HR ,ali što je stari znao reći Para vrti gdje …..neće,pa pogledajte do jućer smo imali 10 uvida u kupnju i prodaju,pa se nađe baja koji lupi 5,6 tis po 1,do 10 kuna na kupnju itd.Na kraju sam doznao i da je neko znao da Sanader odlazi,sigurno uži krugovi barataju informacijama dok se mi "svađamo za kost",sama vlada je pozvala građane da prodaju INU po 2880….nije li to curenje informacija…..još jedna poslovica "budi sa jačima ili te nema".Za mene je blšć dobra firma i iskreno joj želim uspjeh …… [bye]

Inside trading se ne može u potpunosti iskorijeniti i uvijek će ga biti. Međutim može se smanjiti. Što je manje inside tradinga to je tržište kredibilnije i više će ljudi ulagati, odnosno kompanije koje se izlistane na tom tržištu će vrijediti više.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Danas je zadnji dan roka za sjedanje love na račune. Nažalost, s obzirom na cjelokupnu situaciju na burzi, ovog trena je ludo tu lovu reinvestirati u dionice. A baš sam se radovao žestokoj kupnji. [cry]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Nema para u zabi.Ovo je vec postalo iritantno.Nitko se nije oglasio,mozda u pitanju neke proceduralne greske? Zato nema promjena ni u skdd dok nema isplate.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Danas je zadnji dan za uplatu. Pretpostavljam da se Austrijanci ne žele odreći novca do zadnjeg trena. Koliko će proći dok se to proknjiži na naše račune druga je stvar. Vjerojatno ćemo lovu vidjeti tek u petak.

Obavijest na stranicama SKDD:

02.06.2010

Središnje klirinško depozitarno društvo d.d. (dalje u tekstu: SKDD) obavještava javnost da je korporativna akcija preuzimanja društva BELIŠĆE d.d. okončana dana 02.06.2010. godine preknjižbom pohranjenih dionica na račun ponuditelja DUROPACK AKTIENGESELLSCHAFT i isplatom novčanih sredstava dioničarima.

Dioničari će na svoju dopisnu adresu dobiti izvještaj o isplati.

STIGLO !!!

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. DUROPACK AKTIENGESELLSCHAFT 414.794 35,63 Osnovni račun BEČ, AUSTRIJA
2. PBZ D.D. 311.033 26,71 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 86.377 7,42 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 79.489 6,83 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 71.683 6,16 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 54.267 4,66 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 43.043 3,70 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 20.009 1,72 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 12.372 1,06 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. BELIŠĆE D.D. (1/1) 10.915 0,94 Osnovni račun BELIŠĆE, HRVATSKA
Ukupno: 94,82

Evo stigla i meni lova…

Prema ovim podacima u javnoj ponudi su prikupili čak 35,63 posto, plus 26,71 koje su imali ranije, sve skupa sad imaju 62,34 posto. Ode Belišće… [yawn]

Dobro je rekao Kamenac, mirovinci nisu prodavali, a nije ni Kapitalni. Kako su onda skupili toliko? Sve od malih?

Ovo je sad onda najbolji short sell na ZSE.

New Report

Close