BLSC (Belišće d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLSC (Belišće d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad stižu pare? kad je zadnji dan za uplatu?

hate red



Prodao sam BLSC na ZSE (495 kn) ne čekajući da prođe Duropackov rok. Izgubio sam oko 85 kn po dionici…nije malo…

Kako si izgubio 85 kn po dionici ?? Jesam ja nesto propustio 🙂 ?
[/quote]
čovjekov prosjek ulaza bio je 580 kn. kapiši?

hate red

si si grazie 🙂
mal listam forum da vidim di da "bubnem" pare pa ga nisam skapiro odmah 🙂

Gledaš u ponedjeljak. Ak nije sjelo, gledaš u utorak. Ak nije sjelo počneš pizditi. S razlogom.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


Gledaš u ponedjeljak. Ak nije sjelo, gledaš u utorak. Ak nije sjelo počneš pizditi. S razlogom.

ja sam svoje pare pokupio 🙂 nebrinem za to , nego gledam malo i citam , informiram se i shvatio sam da je najbolje lovu 3 mjeseca u banku stavit pa onda nesto gledat. situacija mi se ne svidja nikako 🙂



Gledaš u ponedjeljak. Ak nije sjelo, gledaš u utorak. Ak nije sjelo počneš pizditi. S razlogom.

ja sam svoje pare pokupio 🙂 ne brinem za to, nego gledam malo i citam , informiram se i shvatio sam da je najbolje lovu 3 mjeseca u banku stavit pa onda nesto gledat. situacija mi se ne svidja nikako 🙂

[/quote]
Odgovorio sam kamencu. Ti ako si prodao preko burze naravno da si pare već pokupio.
Mislim da je banka za držanje love lošija opcija. Bolje je pomalo i barem nasitno trejdat. Učiš, čeličiš se i to će donijet više love nego kamata u banci, makar i vezana. [thumbsup]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

po SKDD mirovinci nisu prodali svoje udjele.duropac nije nakupio 50%

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:4691854600663547::NO:RP::

Samo ih neka. Meni je drago da sam prodao. [smiley] Onu količinu koja meni može biti interesantna mogu ponovo kupiti preko burze za manje od 500 kuna.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


po SKDD mirovinci nisu prodali svoje udjele.duropac nije nakupio 50%

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:4691854600663547::NO:RP::

Taj link ne radi. Gdje je ta informacija.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Nema promjena u top10 u skdd za sada.

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Nema promjena u top10 u skdd za sada.

promjene če se evidentirati kad se isplati para od duropacka.
i meni su moje još na računu u skdd a prihvatio sam ponudu.

O itekako je prikupio vise od 50 %.

New Report

Close