BLSC (Belišće d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLSC (Belišće d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A možda je cijela priča već na sudu, ali se o tome ne govori. Ne vjerujem da su analitičari fondova takva telad da nisu mogli sračunati koliko je dva i dva. Najgora moguća situacija je da se nitko o ničemu ne oglasi do 17-tog. Onda nam ostaje teška odluka za svakog od nas posebno (osim onih kojima je i 500 kuna dovoljno).

Od kada sam vidio da je Erste Plavi prodao Čakovečke Mlinove ispod 2500 kuna više me ništa ne čudi od fondovskih analitičara.

Utorkom izlaze cijene kartona na svijetskoj burzi. Ponovo rast cijena svih vrsta kartona.

Vaš link

"On the top of the price increases anounced earlier for April, some producers have now anounced price increases for brown kraftliner from June 1st, typically 50euro/ton"

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

23.04.2010 T: 20.04.10 Pros. cijena: 491,98
RB Dioničar Broj %
1. PBZ D.D. 311.033 26,71%
2. Raiffeisen OMF 86.377 7,42%
3. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 79.489 6,83%
4. AZ OMF 71.683 6,16%
5. PBZ D.D. 62.331 5,35%
6. PBZ Croatia osiguranje OMF 43.043 3,70%
7. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 24.270 2,08%
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 20.484 1,76%
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 18.595 1,60%
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 15.358 1,32%
UKUPNO 732.663 62,93%
4.5.2010. promjene :
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 20.085 1,73 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA – 399

Štednja je mudrost trošenja.



4.5.2010. promjene :
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 20.085 1,73 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA – 399

Mislim da su to podijelili ratnim vojnim invalidima.

Vaš link

post #77 od 24.04.:
"evo ja sam dobio dionice od BELIŠĆA i JADROPLOVA …."

Na Bilokalniku danas protrgovano 800 komada po 150 kuna. Netko ulazi, možda opet Mikulić. Ali tko od ovih iz prvih deset prodaje? [undecid]

Sve roni, Belišće drži vrijednost. Na kraju će se za ovih 500 kuna moći kupiti desetak posto više drugih dionica nego na dan objave. To dođe kao da se Belišće prodalo po 550 kuna.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

[sad] Fondovi i dalje nijemi. Ima li netko neko logično objašnjenje?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


[sad] Fondovi i dalje nijemi. Ima li netko neko logično objašnjenje?

Pojma nemam, ne družim se s njima. Bilo bi fer da daju kakvo mišljenje

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ovdje upišite svoj komentar… [angry] [undecid] [huh] Ima ili nema?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Burza nam je u slobodnom padu. Grci razvališe kuglu zemaljsku sa svojim trinaestim i četrnaestim plačama, mirovinom od 2.000 eura za majke u 45. godini života, sa petnaest posto dodatka na plaće za one koji rade na kompjutorima, dodacima na plaću za uredan i redovan dolazak na posao (što je najnevjerojatnije moguće) itd. itd. Ali Belišće nam se drži i drži. Dobar osječaj. Kad krenem Belišće pretvarati i preslagivati u nešto drugo, nešto što će uskoro biti jeftino do boli, bit će to istinski gušt, najčišći oblik radovanja.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Na Belišću otišlo soma komada samo tako, i to po 497 ovih dana nedostižnih kuna. Da nije nešto krenulo, nešto što čekamo? [pray]

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Promet je zbilja impresivan za Belišće. Tko kupuje? Tko prodaje? [undecid]

@ My Money
Uvijek isti – optimisti i pesimisti jedni drugima. Realisti čekaju.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close