BLSC (Belišće d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLSC (Belišće d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čuo sam u petak u poslovnim krugovima u zg-u jedan zanimljiv trač:
jerbić radi za duropack i lobira kod ljudi da prodaju dionice bez obzira kakva ponuda na kraju bila.
belišćanci, jeste čuli šta o tome? zanima me šta se priča u tvrtki.

hate red

Mislim da ipak ne radi za Duropack, jer mu Austrijanci ne vjeruju i ne racunaju ga u nekim svojim daljnjim kombinacijama. Podrzavaju ga jedino njegovi radnici. Jedno je izvjesno – ako Jerbic proda dionice, prodat ce i sindikati, jer mu radnici gotovo bezuvjetno vjeruju – pratiti ce ga sigurno.


Mislim da ipak ne radi za Duropack, jer mu Austrijanci ne vjeruju i ne racunaju ga u nekim svojim daljnjim kombinacijama. Podrzavaju ga jedino njegovi radnici. Jedno je izvjesno – ako Jerbic proda dionice, prodat ce i sindikati, jer mu radnici gotovo bezuvjetno vjeruju – pratiti ce ga sigurno.

ma tako sam i mislio, ali svejedno volim kad to potvrdi insajder.
hvala, leksa, u svakom slučaju.

hate red

Cijene kartona na svijetskom tržištu i dalje rastu.

Vaš link

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Cijene kartona na svijetskom tržištu i dalje rastu.

Vaš link

Frende,

brijem da ti to sada ne igra puno….

nešto jača kupnja.
da nije procurio kakav info o duropackovoj ponudi?

hate red

i sad vi meni, nakon današnjeg trgovanja, recite da negdje nije procurila duropackova ponuda…
čini mi se da će austrijanci riskirati i više od 600 kn da bi se dokopali ovog bisera.

hate red


i sad vi meni, nakon današnjeg trgovanja, recite da negdje nije procurila duropackova ponuda…
čini mi se da će austrijanci riskirati i više od 600 kn da bi se dokopali ovog bisera.

Može biti. Međutim ja mislim da je kupovao OTP indexni jer u ponedjeljak BLSC ulazi u CROBEX. U svakom slučaju dobro je da se 3000 komada maklo sa prodaje.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Vjerojatno vidi se da su danas poveći promet i porast cijene imale one dionice koje ulaze u CROBEX belišće ,janaf i kraš.Oni inače uvijek koliko sam do sada pratio to nalupaju, neznam kakva su pravila kada moraju imati odgovarajući udio dionica koje ulaze u index.

meni se isto čini da je tu u pitanju ulazak u Crobex. OTP indeksni jednostavno mora popuniti kvotu. ista je stvar s krašem. prije par mjeseci kupovao sam ga po 280, nažalost ne koliko sam želio, a sad ode skoro na 400.

Jos 10 -ak dana najkasnije i mozemo ocekivati ponudu!

Da remiziram….

Ekipa iz duropacka zele belisce… Vjeruju da se iplati placati po 900 kn( dokaz kupovina prije 2 god)…. E sad je malo povoljnija situacija za njih al glavno pitanje koje me muci jest…. Da li ce ici na riskantniju opciju za njih i ponudit ispod bv??? (ispod 630)

zasto riskantnu???

Pa upravo jer znaju da je belisce dotaknulo svoje dno kao tvrtka I da krecu dosta bolji dani…(cijene papira)!!!! Sto ako ponude 500 ili 550 a nepreuzmu tvrtku??? Pa drugi put budu morali dati opet 900 ili cak i vise…(restrukturiranje zavrseno… Definitivno IDE profitabilniji Belisce)!!!

Da, kolege kod njih isto postoji rizik ako se pokazu nerealno skrti!!!

Upravo zbog toga rizika vjerujem da ce biti pametni i UCINKOVITI… Tj. Cijena u ponudi izmedju 1-1,3 bv!!!!

Dobiti tvrtku ispod fer cijene je njihov cilj… (ispod 900) I siguran Sam da nece ici se kockati zbog 10 mil.€!!! Jer to je ipak za njih sitnis!!!!

Ovaj post je samo skromno autorovo razmisljanje I nije nagovor na kupnju niti na prodaju dionica BLSC!

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

I da, ovo danas nije samo otp indeksni kupovao!!! [cool]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close