BLSC (Belišće d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLSC (Belišće d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znači prodavat će se?
a jel netko promišlja o varijanti da se odbije ponuda?


danas sam cuo pricu da je direktor Jerbic danas imao neki sastanak sa dionicarima(radnicima) i da je rekao da se priceka da je ovo preniska cijena i da ce on javno objavit kad bude prodavao i da onda svi trebaju prodat

nisi ga pitao koliko je dosada prodao a koliko mu je još ostalo ? vi baraberi ste u sve upučeni. nije ti vlado rekao da ga čeka stolica u komori kada ( ako) austrijanci preuzmeju kormilo.

Heh ja sam kazem sta sam cuo , nemam ja nista sa Beliscem osim njihove dionice koje bi i kao ostali volio prodat po najpovoljnijoj cijeni. ak se dobro sjecam po izvjescu SDA imao je oko 5000 dionica e sad deset kuna po dionici vise manje na mojih 50ak komada ne igra nikakvu ulogu meni dok na njegov broj dionica to iznosi 50 000kn .

Slusaj vidjet cemo sta ce biti i kako ce biti, svi idemo na sto vise, ja sam unutra od 300kn tak da u svakom slucaju ja sam dobar

čuo iz druge ruke:
fondovi (mirovinci) ne daju ispod 600. sve iznad objeručke prihvaćaju.
to došlo do ušiju duropacka.
dakle, slijedi nam ovih dana taljiganje na ovim razinama, odnosno od 540 do 570 kn.

hate red

Pa i mirovinci su pokupovali za 200 – 300 kn pa će im bilo koja cijena koju ponudi Duropack donijeti sasvim finu zaradu… Računaj ako je netko kupio za 200 i prodao za 450, koliko je zaradio?

Blur

Otkud ti to. Zar fondovi nisu kupovali po 600-700? Kako je pisalo po novinama? Zbog toga i ne zele prodati za 450.


Pa i mirovinci su pokupovali za 200 – 300 kn pa će im bilo koja cijena koju ponudi Duropack donijeti sasvim finu zaradu… Računaj ako je netko kupio za 200 i prodao za 450, koliko je zaradio?

Iz kojeg si ti filma doletio?
ajde, lagano miša u ruke pa klikat, klikat, klikat, ponavljat gradivo, ponavljat…

hate red

Hehehhe. Slazem se. Ja ne dam ispod 500-600 kuna.

Blur, cemu takav pesimizam?

Navodno Belišće ima problema s likvidnošću jer na naplatu sada dolaze kratkoročna dugovanja. A i općenito odnos između ukupne zarade i ukupnog duga im je vrlo loš, tipa 1 naprama 0,8. Bankari mogu biti sretni i ako prodaju po 450 jer u budućnosti te dionice mogu padati. Prije godinu dana bile su na nekih 220 kn ako se ne varam, pa zašto se ne bi vratile na te grane ako se ispostavi da Belišće nije likvidno?

Blur

http://zse.hr/userdocsimages/367-10-BLSC_obavijest.pdf

hate red

@kamenac Ček, to znači da bi Belišće moglo ostati bez PAN-a?

Blur

New Report

Close