BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto mislite da će obavjest izaći na ZSE. U sličnim slučajevima to se nije dogodilo.. Uprava Belja ne mora ni znati da je tužba podnesena a Agrokor nema obavezu o tom dostaviti obavjest. Nisam čak do sada primjetio ni da je Hanfa to objavljivala na ZSE iako oni znaju budući da se protiv njihovog rješenja podnosi tužba pa ih sud obavjesti..

Naravno da idemo ispod 100-tke jer se svi prave nezainteresirani.
Toda će svakako žalbu predati i u to uopće ne treba sumnjati, jer je to njegovo legitimno pravo. Problem će tek nastati ukoliko ne objavi javnu ponudu, a to je nevezano za žalbu. Neki sada počinju lupetati o javnom ponudi za 140-150kn. Ne znam čemu to kad je sve utvrđeno zakonima. Dakle ne može Toda odrediti koliko će ponudit.


nisam čak do sada primjetio ni da je Hanfa to objavljivala na ZSE iako oni znaju budući da se protiv njihovog rješenja podnosi tužba pa ih sud obavjesti..

zato sam naravno opet nazvao hanficu [smiley]

a tamo kazu nazovi poslje 14 [sad]

Po meni je u vezi ovoga zanimljivo Rjesenje Hanfe objavljeno u NN 123 od 02.11 gdje se nalaze Upravi Belisca da, bez odgode, izmijeni misljenje o ponudi jer ponuda nije odradjena kako treba. Isto tako napominju odgovornost osobe koja je izradila ili sudjelovala u izradi misljenja na stetu dionicara prema cl. 41 stav. 4 ZTK-a.
Takoder trebaju ponovno platiti 2.000 kn + 20.000kn u vezi navedenog Rjesenja.
Taj iznos je, naravno, kap u moru ako uzmemo iznos ponude koju treba dati Agrokor, ali ako svaki put moraju platiti taj iznos jer ponuda nije odradjena prema pravilima i tu bi se, u slucaju da ne objave ponudu kako spada, mogli naplatiti naknada itd.

Ne posjedujem dionice Belisca pa istu ni ne pratim, ali me zanima misljenje ostalih u vezi gore navedenog rjesenja i slucaja Belja.

Lijepo punjenje gapa [cool]



nisam čak do sada primjetio ni da je Hanfa to objavljivala na ZSE iako oni znaju budući da se protiv njihovog rješenja podnosi tužba pa ih sud obavjesti..

zato sam naravno opet nazvao hanficu [smiley]

a tamo kazu nazovi poslje 14 [sad]
[/quote]

još pola sata…nemoj zaboraviti javiti kako je prošla kavica [wink]

i što kažu………… ??

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


i što kažu………… ??

HANFA
Centrala:
Tel.: 01 6173 200
Fax: 01 4811 406
e-mail: info@hanfa.hr
10000 Zagreb, Miramarska 24b
MB: 2016419
ŽIRO RAČUN:2390001-1100329373
Novinarski upiti:
e-mail: press@hanfa.hr

Zaštita potrošača:
e-mail: potrosaci@hanfa.hr




nisam čak do sada primjetio ni da je Hanfa to objavljivala na ZSE iako oni znaju budući da se protiv njihovog rješenja podnosi tužba pa ih sud obavjesti..

zato sam naravno opet nazvao hanficu [smiley]

a tamo kazu nazovi poslje 14 [sad]
[/quote]

još pola sata…nemoj zaboraviti javiti kako je prošla kavica [wink]
[/quote]

Daj samo u kratkim crtama što ima novog sa Hanfom…pa nastavi dalje ispijanje kave.
[lol]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

…hmmm,kad bi mene netko ovako javno zvao na kavu,ne bi ni ja pristala…

…čak ni sa novim faceliftingom… [lol]

A što vi svi pitate da vam nije jasno, a da sami ne znate pitati?
Tužba je predana, to je pisalo u novinama, što vam treba potvrda na burzi?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

…ma što je pisalo u novinama,ništa određeno i konkretno…vidjet ćemo,razgovaramo sa Hanfom,javno se ne konfrotiramo sa Hanfom…

New Report

Close