BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jos uvijek je strah velik ali bar se panicari, a ako se danas ne zali sutra je 120, a ako se zali bez obzira sto to ne odgada izvrsenje ode na 90, pa si ti misli..

Kakvo bespotrebno licitiranje cijenama.
Gotovo sam siguran da će se žaliti, tj podnijeti tužbu, ali to ne odgađa riješenje….
Možda da ponudui, pa poslije tuži i traži povrat novaca od Hanfe..
Međutim ono što je bitno je to da nitko ne spominje mogučnost da Agrokor ovaj puta stvarno kupi Mercator..Belje će od te moguče akvizicije od svih Agrokorovih članica imati najveće koristi..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



@misich99

ako se ne žali, ići će to puno više od 120 kn jer će to biti pouzdan znak da je spreman postupiti po rješenju HANFE bez odugovlačenja, tj. uskoro dati javnu ponudu po 3xx kuna

obzirom na njegove ponude za mercator to bi trebalo biti na kraju zadnjeg dana roka. ali i dalje je puno ljudi koji su puno izgubili zadnjih godina i sad se zele posto poto naplatiti stoga prodaju cim vise nemogu podnjeti pritisak. Inace bi cijena vec sad bila preko 150..

Al stvarno nije u redu, evo 3000 na 104 i nitko ne rasprodaje.

tužbu je mogao predati i u subotu na pošti pa bi opet bio unutar roka…. vjerojatno će se žaliti, ali kao što znamo, žalba ne odgađa izvršenje
najveći problem mogao bi mu nastati jer je postupku kupnje Mercatora, pa je veliko pitanje kako bi slovenci gledali na izbjegavanje javne ponude slučaju belja???

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Smanjuje nam se prosijek dionica po transkacijama. Na početku je to bilo 100kom po transakciji, a sad je 78kom. Sve više je špekulativnog kapitala unutra i bilo koja loša vijest bi nas mogla vratiti na 9x kn.

…ah,što sve pročitah,jeste ga nadrobili…

1.kad se rokovi računaju,onda nemaju veze radni i neradni dani,sve to ide u rok,jedino kad rok pada u nedjelju ili praznik,pomiče se za jedan dan…

2.gosn plavi kakva vam je to konstrukcija "Možda da ponudui, pa poslije tuži i traži povrat novaca od Hanfe..",mislim ono kakve novce od Hanfe Agrokor može tražiti,biste li to malo pojasnili?????

Otišla "obrana" sa 2200 komada sa 100 kuna! E to nije dobro…

Na prodaji i dalje stoji 3100 komada na cijeni od 104 kn…

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

kakva sapunica sa ovim beljem…
znam da sam neiskusan, al imam neki osjećaj da će sve dobro ispasti jer zapravo ovo je win win situacija i za dioničare i za todu.
pa ipak, ne baca on novce u vjetar nego povećava udio u dobroj firmi što će mu uvijek dobro doći za buduća zaduživanja ili što god drugo.

Kolega taj sa 2200komada na bidu ima i 1200komada na asku (104,99kn). Cilj mu je bio nagurati kupnju do te cijene, no od kad se pojavio nalog sa 3000komada to mu je propalo.

Kolega gago po kojoj logici je to win win za Todu? Da je Toda to želio mogao je objaviti javnu ponudu na 100kn kad je cijena bila 6x


..1.kad se rokovi računaju,onda nemaju veze radni i neradni dani,sve to ide u rok,jedino kad rok pada u nedjelju ili praznik,pomiče se za jedan dan…

A obzirom da je rok istjecao u subotu, nema produženja roka na ponedjeljak! Tako da ako je podnio tužbu poštom u subotu – OK, ako nije – prošao mu je rok !
Tko zna, možda su Todu njegovi pravnici opet zahebali jer su računali da imaju rok još danas? [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Smanjuje nam se prosijek dionica po transkacijama. Na početku je to bilo 100kom po transakciji, a sad je 78kom. Sve više je špekulativnog kapitala unutra i bilo koja loša vijest bi nas mogla vratiti na 9x kn.

Prodao si? [yawn]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@kanabis: Hvala majstore na toj informaciji…ne znam kako to točno znaš, ali svakako hvala. [thumbsup]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close