BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čudna neka tišina…što se ovdje zbiva??? [huh]

pa… zbiva se tišina… a najtiša je trenutno upravo ona od Agrokora… tko zna što li će to uskoro Todorić tiho i konkretno jasno/javno šapnuti…


je li bilo nekih promjena u top 10?
još jedno pitanje – je li došla neka obavijest na ZSE da je poslana tužba protiv rješenja HANFE? zar je moguće da se neće više suditi nego platiti?!? [huh]
ako je tako, u pon. će BELJE biti lansirano snažno gore

Mislim da je nerealnoočekivati da se Agrokor neće žaliti, odnosno uputiti tužbu Upravnom sudu,posebno stoga što su tužbu i sami najavili.
Obično žalbe/tužbe idu zadnjeg dana, tako da istu možemo očekivati u ponedjeljak, najkasnije u utorak.

No žalba ne odgađa obvezu, pa ako ponude ne bude do 07.12. sudskim putem se može utuživati Agrokor.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A što kažete na scenarij da Agrokor sutra-prekosutra formalno uloži tužbu, a onda ipak do 07.12 2011. iznese javnu ponudu? Time bi dobio na vremenu još mjesec dana za pregovore s bankma oko kreditiranja, ali bi na kraju ipak ispoštovao odluku i izbjegao naknadne tužbe i velike sudske troškove koji bi mu sve to skupa mogli znatno poskupiti?

Još nešto: da li je završena procjena Belja i na koliko je Belje procijenjeno? Sama procedura procjene navodi me na pomisao da će Agrokor nakon procjene založiti dionice Belja i na kraju ipak izaći s javnom ponudom! [cool]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje

Koliko mi imamo rok za tužbu protiv Agrokora ako nedaju ponudu? hvala!
P.S. Važi isto pitanje i za DLKV?

@lojtra
Mislim da je rok za tužbu najmanje 3 godine od isteka roka javne ponude…ali ako mislite tužiti, možda je najbolje da osnujete udrugu malih dioničara Belja koja bi uzela nekog odvjetnika jakog u trgovačkom pravu i onda zajednički tužila,istupala prema medijima itd. jer jedno je kad tuži pojedinac, a drugo kad su u ulozi tužitelja deseci ili stotine dioničara. Sinergijska snaga je neusporediva u odnosu na pojedinca.

p.s. što se tiče DLKV, to je već pitanje jer tamo je pitanje odakle bi se naplatili da dobijete spor, dok kod Agrokora ima imovine koliko ti srce želi, a i keša na računu [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


A što kažete na scenarij da Agrokor sutra-prekosutra formalno uloži tužbu, a onda ipak do 07.12 2011. iznese javnu ponudu? Time bi dobio na vremenu još mjesec dana za pregovore s bankma oko kreditiranja, ali bi na kraju ipak ispoštovao odluku i izbjegao naknadne tužbe i velike sudske troškove koji bi mu sve to skupa mogli znatno poskupiti?

Još nešto: da li je završena procjena Belja i na koliko je Belje procijenjeno? Sama procedura procjene navodi me na pomisao da će Agrokor nakon procjene založiti dionice Belja i na kraju ipak izaći s javnom ponudom! [cool]

To je moguče naravno.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

od 7.10. do 11.10.2011. protrgovano je 270 000 dionica i da još nikog nema u topu 10

Hmmm….rješenje HANFE zaprimili su 06. listopada 2011. godine, rok za tužbu je 30 dana od dana zaprimanja. Znači počinje se računati od 7. listopada. Brojao sam 30 dana i meni ispada da je rok za tužbu istekao 05. studenoga 2011. ???

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Hmmm….rješenje HANFE zaprimili su 06. listopada 2011. godine, rok za tužbu je 30 dana od dana zaprimanja. Znači počinje se računati od 7. listopada. Brojao sam 30 dana i meni ispada da je rok za tužbu istekao 05. studenoga 2011. ???

Ako si krivo računao, samo ti Bakicaa može objasniti kako krivo….. Ako je danas uzela terapiju.


Hmmm….rješenje HANFE zaprimili su 06. listopada 2011. godine, rok za tužbu je 30 dana od dana zaprimanja. Znači počinje se računati od 7. listopada. Brojao sam 30 dana i meni ispada da je rok za tužbu istekao 05. studenoga 2011. ???

***ti da izgubiš 2 suda da li bi pokretao i treći o potpuno istoj stvari?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

@demizon
sve ovisi kakve bi mi bile namjere. Ako sam odlučio platiti i završiti s natezanjem, onda se naravno ne bih žalio, ako bih htio odugovlačiti onda bih se žalio (tužio). Vidjet ćemo, no postaje sve zanimljvije jer ako su uložili tužbu, morali bi o tome obavijestiti ZSE, a koliko vidim nikakve obavijesti nema.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Za koji dan će doći vijest tužba predana i eto dionice na 90kn. A onda za mjesec dana Toda objavljuje ponudu i eto nas na 300kn. Mene zanima kako će danas proći tih 15 000 komada

New Report

Close