BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@domach 1984

…za razliku od vas mnogih koji imate po desetke nickova pa mijenajte mišljenja kako ste u kakvoj poziciji,ja sam samo sa jednim…

…priznat ćete da u tom smislu i nisam tako promjenjive ćudi…

…ugodan vikend… [thumbsup]


Edit za Demi Zona

…može on dati što god hoće…npr.ponudu sa svim elementima koju Hanfa traži,i cijenu dionice npr.100 kn…

…Hanfa npr.kaže ne može…treba 150 npr. i obveže ga rješenjem,koje opet ima Pouku o pravnom lijeku koje sam već navela…

…Agrokor kaže ok.,žalim se…

…sve ovo što kažem,samo je navedeno primjerice…da li će stvarno biti ne znam…

To su kuloarske priče…
Od svih tih kuloarskih, nisam ćuo niti jednu lošu za postojeće dioničare Belja

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


@domach 1984

…za razliku od vas mnogih koji imate po desetke nickova pa mijenajte mišljenja kako ste u kakvoj poziciji,ja sam samo sa jednim…

…priznat ćete da u tom smislu i nisam tako promjenjive ćudi…

…ugodan vikend… [thumbsup]


Ja imam samo jedan nick, i vrlo često ne mijenjam stavove. A tvoje sitne podvalice govore nam o kvaliteti tvoje sveukupne analize!
Pošaljem na private svoje podatke ako si toliko uvrijeđena mojim postom:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


@domach 1984

…za razliku od vas mnogih koji imate po desetke nickova pa mijenajte mišljenja kako ste u kakvoj poziciji,ja sam samo sa jednim…

…priznat ćete da u tom smislu i nisam tako promjenjive ćudi…

…ugodan vikend… [thumbsup]


Možeš također proći sve moje postove pa ćeš vidjeti konzistentnost mog mišljenja i uporište. A osim toga, većina nas ima uporište u realnosti(radimo, ne visimo samo na forumu) a ne da vodimo jedno-egoistične bitke samo da bi obranili ili kroz oponiranje utvrdili svoje nerealne pozicije. Ugodan vikend i tebi!

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Ugodan vikend svima [thumbsup]

Kakvo štopanje cijene hahahha, pa to je strašno. No ipak je zadnja 100kn

***evo mogla si se i sama sad uvjeriti, neki dobar čovjek(bog ga blagoslovil) je poskidao sve do 102, ostalo je 47 i u roku par sekundi pojavi se 747… i sad ti je još na 101.90 komada 110 …stara naivna šablona koja jedino na zse još prolazi

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Nije nagovor na K/P. Posjedujem BLJE-R-A.

Ugodan vikend [wink]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

je li bilo nekih promjena u top 10?
još jedno pitanje – je li došla neka obavijest na ZSE da je poslana tužba protiv rješenja HANFE? zar je moguće da se neće više suditi nego platiti?!? [huh]
ako je tako, u pon. će BELJE biti lansirano snažno gore

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. REPUBLIKA HRVATSKA 661.301 8,05 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. GAŠPAR ANTE 123.783 1,51 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 25.840 0,31 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 23.534 0,29 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PARTNER BANKA D.D. 19.300 0,23 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. CENTAR BANKA D.D. 18.030 0,22 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 17.6620,21 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 16.122 0,20 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.156 0,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA


Nije nagovor na K/P. Posjedujem BLJE-R-A.

Ugodan vikend [wink]

Proboj može biti i fake. U ponedjeljak čekamo potvrdu.

Čudna neka tišina…što se ovdje zbiva??? [huh]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

New Report

Close