BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…a kako mi se čini i gosn Samodol je do kraja godine na funkciji u Hanfi …pretpostavimo da je krajnji rok za ponudu 7 prosinca…

…Agrokor dadne ponudu,koja Hanfi ne paše..,pa popravak,pa nova ponuda…pa ovamo,pa onamo…

…Samodol ode,a nakon njega "novi suci na Banja Luci"…

samo si razmišljam

interesantno kako stalno "razmišljaš" kontra malih ulagača i to na svim temama, počev od BLJE, DLKV itd… a uvijek razmišljaš u korist velikih….zanimljiva si ti osoba

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


…ajde flyer pročitajte uputu o pravnom lijeku… ( od dana primitka,valjda znate što to znači,ne od dana objave na zse )
…pa ne žali se ZSE,nego Agrokor…

Agrokoru su valjda poslali poštom s povratnicom

Kako da čitam ove komentare kad jedna osoba nije moderirana, a svi ostali jesu. Netko odgovara na nečiji post, a meni za taj post piše ”Sadržaj posta će se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.”

nije sve tako crno

…6 listopada Hanfa je na svojoj sjednici donijela Odluku o tom rješenju…i faksom proslijedila Belju,a Belje burzi…

…jedino ako nisu dali odmah i golubu listonoši,al bar dan mora proći dok ti se pismeno uruči…( a neki put i više )

Opet za par dana po 80 kuna koliko hoćeš ali je ova dionica super opet sam se iskrcao.Poslije
LKPC jedna od najboljih za zaraditi.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

@apolon1212

ajde da ti ja otvorim oci. svi su moderirani. a vidis postove bez moderiranja onog ciji si frend.

agnostik hahahaha koji luzerski komentar [thumbsup]



@apolon1212

ajde da ti ja otvorim oci. svi su moderirani. a vidis postove bez moderiranja onog ciji si frend.


Hvala

nije sve tako crno

To sto Agrokor uputili žalbu tj tužbu na upravni ne mijenja trenutno puno na stvari.. Obaveza je utvrđena rješenjem HANFE i to je dovoljno za podizanje tužbe ako Agrokor ne objavi ponudu. Na LRH je u međuvremenu došlo još jedno rješenje VTSa ( sada u puno kracem roku) u kojem jasno piše da TS nije ovlasten ulaziti u zakonitost hanfinog rješenja nego presuditi prema njemu uzimajuci u obzir da je isto konačno i izvrsno. Da sam dioničar belja i odlucio se na tužbu to bi rješenje prikacio sudu pri podnosenju tuzbe da se uopće izbjegne rasprava o prekidu i čekanju odluke upravnog suda. A da eventualno sud i odredi prekid po zalbi u roku od 6 mjeseci dobio bi ovako rješenje i postupak bi se morao nastaviti ..

No oni koji razmisljaju o tuzbi, nemojte mislit da ja kažem da će to biti ni lako ni brzo pogotovo ako je na drugoj strani neko toliko moćan kao sto je Agrokor. Mi imamo na LRH puno slabije protivnike pa vidite koliko se mučimo..

A lipo raste, gust za gledat

Korisnici su moderirani po sat vremena. Pa napišite kad je pauza moderatorima da znamo

quote=Dunlop]


…koliko sam išla gledat,ne mora se niti žaliti…može dati ponudu,koju Hanfa ne mora prihvatiti i onda se žaliti…

neznam. u rjesenju pise da protiv tog rjesenja zalba nije dopustena ali se moze pokrenuti upravni spor u roku 30dana.
[/quote]

nisam pravnik, al suludo mi zvuči da prvo da ponudu, pa se onda malo žali jer je nezadovoljan odgovorom na ponudu…mislim da to baš i neće ići

New Report

Close