BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rješenje je 06.10 primila ZSE. Rješenje je upućeno (osd strane HANFE) u isto vrijeme na ZSE i u Agrokor. Ako je ZSE primio 06. 10 ne vidim razlog da i Agrokor nije primio na taj dan.
Dakle, ponavljam danas je zadnji dan za slanje žalbe…

…ajde flyer pročitajte uputu o pravnom lijeku… ( od dana primitka,valjda znate što to znači,ne od dana objave na zse )
…pa ne žali se ZSE,nego Agrokor…


@gismund

koliko me sjećanje služi 06.10 je objavljeno rješenje. Ako je isti dan Todi uručeno danas mu je zadnji dan, da pošalje žalbu…
Nak me neko ispravi ak sam fulo, al mislim da je to to….

Ako je objavljeno 06.10. onda su primili taj dan ili dan ranije. No dobro, nije toliko ni bitno jer žalba ne odgađa izvršenje, ali je indikativno kako će se postaviti Agrokor prema toj obvezi, tj. pokušati otezati ili izvršiti obvezu.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

…koliko sam išla gledat,ne mora se niti žaliti…može dati ponudu,koju Hanfa ne mora prihvatiti i onda se žaliti…


…vidim,vidim da je gosn flayer zaplesao na valovima…

pleše on na valovima i uživa kao i ja a ti si nažalost ostala na suhome,ali valjda ćeš nešto i naučit iz ovoga

Bako ne misliš da je Toda malo u nezgodnoj poziciju za neke zezancije oko ponude? Mercator je u pitanju. Do sada je već više od 3 godine odugovlačio


…ajde flyer pročitajte uputu o pravnom lijeku… ( od dana primitka,valjda znate što to znači,ne od dana objave na zse )
…pa ne žali se ZSE,nego Agrokor…

Iskreno ne zanima me previse hoce li se zaliti ili nece no nemojmo se praviti blesavi..Ako je ZSE primio 06.10 i odmah objavio , 99.9999% je Agrokor dobio faksom rješenje isti dan -> dakle primio ga je 06.10..u prilog tome ide i teza da je BLJE objavilor jesenje 07.10 …dakle ako danas nije taj "rok" onda je u ponedeljak sigurno jedan dan vis emanje, tako nevazno IMHO da se zele zaliti vec bi se zalili neznam cemu odugovlacenje u predaji zalbe

...

nešto je ovdje procurilo, rastura se po prodaji kao da sutra više neće bit dionica! (vjerojatno i neće po ovoj cijeni, ali na 200 kn već da [wink] )

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

@Bakica

malo logike ne bi škodilo. Napisao sam da je ZSE PRIMO odluku i objavio 06.10. Ne vidim razloga da istu nije PRIMIO i Agrokor (Belje) na taj dan.
Naravno, teoretski je moguće da je još nisu primili…

…a kako mi se čini i gosn Samodol je do kraja godine na funkciji u Hanfi …pretpostavimo da je krajnji rok za ponudu 7 prosinca…

…Agrokor dadne ponudu,koja Hanfi ne paše..,pa popravak,pa nova ponuda…pa ovamo,pa onamo…

…Samodol ode,a nakon njega "novi suci na Banja Luci"…

…samo si razmišljam…

loše razmišljaš bako. Samodol je kao prvo rekao da sve muljaže želi riješiti prije nego što ode. A drugo zakone je tu jasan i Imamo monitoring EU


…koliko sam išla gledat,ne mora se niti žaliti…može dati ponudu,koju Hanfa ne mora prihvatiti i onda se žaliti…

neznam. u rjesenju pise da protiv tog rjesenja zalba nije dopustena ali se moze pokrenuti upravni spor u roku 30dana.

New Report

Close