BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…vidim,vidim da je gosn flayer zaplesao na valovima…

…kad je Belje u pitanju uvijek…. [thumbsup]

bemu miša smrzo mi se hita preglednik (bas su ga z k.. napravili) u 12:00 i gledam o kakvom vi rastu pricate 🙂


Bez obzira na sve ili je nagađanje ili se Toda neće žaliti. Mada i to ništa ne znači, ali mislim da su to neki čekali….

Kad Todi istječe rok za žalbu? Znam da žalba ne odgađa izvršenje, ali je bitan psihološki moment.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@ flayer,
ne golica te pomisao da bi se ipak moglo nesto izvuc iz ponude?

@Dunlop

naravno, da da…Ali ova dionica sama po sebi je dosta volatilna i daje nama trejderima velike mogućnosti. Pogotovo u ovo mrtvo vrijeme.

Sad ako napišem da mislim da će ić ponuda proglasit će me navlakačem. Ovako što se toga tiče ostajem po strani…

…gosn flyer,vi kad se javite onda ste već vjerojatno odradili svoj rast…

@gismund

koliko me sjećanje služi 06.10 je objavljeno rješenje. Ako je isti dan Todi uručeno danas mu je zadnji dan, da pošalje žalbu…
Nak me neko ispravi ak sam fulo, al mislim da je to to….

@Bakica

Ne, sad sam unutra…

…ne znamo kad je primio Hanfino rješenje,pretpostavljam 10.listopada ( ???? )jer žalba ide od dana primitka…( kad su primili ne znamo )



@Dunlop

naravno, da da…Ali ova dionica sama po sebi je dosta volatilna i daje nama trejderima velike mogućnosti. Pogotovo u ovo mrtvo vrijeme.

je. istina je. samo sad je trenutak kad za razliku od ostalih moze i previse potegnut da se ne stigne ukrcat do 300kn da slucajno kakva vijest probije..
al naravno, svako ima svoje. ja sam tako i tako vec dosta puta popusio te valove kad nisam reagirao.
al mislim da bi ih sa rastom od x3.3 sve visestruko nadokandio.

Bako pretjeruješ sa datumima. Sudeći po svemu danas je zadnji dan. Belje je na svojim stranicama objavilo ponudu 7.10.2011.


…ne znamo kad je primio Hanfino rješenje,pretpostavljam 10.listopada ( ???? )jer žalba ide od dana primitka…( kad su primili ne znamo )

Datum objave izvjesca na stranicama Belja je 07.10.2011. Znaci da su ga primili ili dan ranije ili taj dan. Ako ga je primilo Belje primio ga je i Agrokor.

Nije bolest sve što boli

New Report

Close