BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dunlop,
jesi li pitao kada je Agrokor zaprimio Rješenje?

nisam…ima broj tamo pa ako nekog jos nesto zanima slobodno nazove i ovdje posta sazetak.

…evo zvat ću ja sutra Samodola i naručim se odmah na jednu kavicu…

[cool]



@Dunlop

…čavrljao sam i nisam znao što ću je pitat…joj,joj…pa kako nisi znao,toliko je bilo pitanja…npr.

1.po kojoj cijeni Agrokor mora ponuditi otkup????
2.da li se sa Hanfom u konačnici može dogovoriti o cijeni????
3.do kojeg datuma možeš podnijeti tužbu????
4.jel može s tobom na kavu????? [tongue]
5.jel onu ba..icuuu možete potjerat sa foruma?????

pa dobro bako ti tako i tako znas nacin na koji cemo mi ovcice ostat zedni, tako da imas previse upitnika za nekoga ko zna.

Od ovog svega sta si nabrojala mene nista posebno trenutno ne zanima odnosno imam neke smjernice koje su mi za sad dovoljne a za detalje kad dodje vrijeme.
Ja tako i tako namjeravam podnest tuzbu cim za to dobijem mig..
Ovo dal se moze dogovorit cjena sa hanfom mi nije bas smisleno pitanje. Cjena se zna kako se odredjuje i moze se govoriti o razlicitim metodama izracuna i svi su preko 300kn i sumnjam da bi hanfa sad isla u neko cjenkarenje za puno manju cjenu.

…mislim ako si već stekao dovoljno hrabrosti i nazvao simpatičnu gđu u Hanfi,onda si valjda imao potrebu nešto je i pitati, ( žena i onako nema vremena za kavu )

…pa nije te valjda mučilo samo pitanje da li ako danas kupiš dionice,imaš također ulaznicu za tužbu…

…a što je sutrašnjim danom i ostalim…do kad možeš kupovati pa da imaš to pravo?

…ja samo pitam,jer sam malo radoznala…

…naime,ja se za razgovor uvijek pripremim,pa nemam takvih nedoumica… [wink]

…a pametno pitati nikad nije sramota…

Svaka čast Dunlopu na trudu. Samo jedna obvezujuća ponuda je pala do sada, što nam govori da Hanfa itekako zna odraditi stvari. S obzirom da sam upoznat sa lrh-om, magm-om i beljem. Ni jedna od ovih obveza neće pasti na sudu. No problem je što po našem zakonu ni nema kazne, osim oduzimanja vlasničkih prava.

Mene zanima dali će pravo na ponudu imati i oni dioničari koji kupe dionicu nakon 7.12.? Odnosno u slučaju da bude zavlačenje sa ponudom hoće li svi imati isto pravo na kamatu, bez obzira kad su ušli?


Mene zanima dali će pravo na ponudu imati i oni dioničari koji kupe dionicu nakon 7.12.? Odnosno u slučaju da bude zavlačenje sa ponudom hoće li svi imati isto pravo na kamatu, bez obzira kad su ušli?

a jeli ga svi filozofirate oko belja i ponude todorić nema kam i dače ponudu pitanje je hoče li za mjesec dana ili 3 mjeseca a šta čekate za kupit dionicu cjena je ispod 100 kuna jel su burze u europi u minusu zbog grčke i krize neka se malo oporave i neka se trend promjeni ide ko iz pi….ke belje preko 100kuna i da ne čekate ponudu da samo trejdate to ti je 10 posto zarade na 1000 komada to je 10 000 kuna pametnom dovoljno
Živjeli [thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


…mislim ako si već stekao dovoljno hrabrosti i nazvao simpatičnu gđu u Hanfi,onda si valjda imao potrebu nešto je i pitati, ( žena i onako nema vremena za kavu )

…pa nije te valjda mučilo samo pitanje da li ako danas kupiš dionice,imaš također ulaznicu za tužbu…

…a što je sutrašnjim danom i ostalim…do kad možeš kupovati pa da imaš to pravo?

…ja samo pitam,jer sam malo radoznala…

…naime,ja se za razgovor uvijek pripremim,pa nemam takvih nedoumica… [wink]

…a pametno pitati nikad nije sramota…

draga bako, ali mi nismo ni blizo u istoj situaciji. ja sam se naime nakrcao dionicama i mirno spavam i vise ne namjeravam kupovat jer sam se juce protegao dodatno do krajnjih granica i to je za mene to sta se tice podebljavanja broja i ne zanima me do kad mogu kupovati.
pa naravno da me najvise zanimalo dali vrijede te moje dionice kupovane nakon 2007.
al drago mi je da se ti tako raspitujes i da si radoznala za tako jedan beznadezan slucaj.
a ovo prvo mi stvarno nije jasno da za nazvati jedan broj treba nekakva hrabrost. ako neko smatra da za to treba hrabrost onda mi je jasno kako taj isti moze smatrat da je ova tuzba klimava.

ako nekog jos nesto zanima slobodno nazove 01 6173 200 i trazi da ga se spoji vezano za slucaj agorkora. nisam ja ispucao tamo neke kredite pa da nitko drugi nemoze probati doznati sta ga zanima.

Zasto ne bi imali pravo? Sve dok postoji obveza ili ako bude isla ponuda svi do T(istek ponude)-3 imaju pravo.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ne znam VedroNebo, pisalo se do sada svašta. Ja također mislim sa imaju pravo i oni koji uđu nakon tog datuma. Ali će im primjerice ako uđu 6mj kasnije za taj rok biti manje kamate.

Gargamele meni je jasno da je na Belju super surf po valovima i da će Belje kako se budu približavali zadnji dani opet biti barem na 120kn.

Pogledaj temu LRH. Od kad idu kamate su suci svaki tumacili na svoj nacin.

No, jos treba vidjeti sto Agrokor smjera. Moze se odugovlaciti i sa nepotupnom dokumentacijom za ponudu. To je VLHO radio prije par godina. Mislim da su razvukli 5 mjeseci dok nisu predali zadovoljavajucu dokumentaciju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kod lrh je baš bila čudna ponuda. Išla je po 2250, a trebala je po 2500 i s time su me zakinuli. Dakle nekad je u hanfi problem i utvrditi točnu cijenu. Hanfa ovaj put navodi da je ponuda obvezujuća. Prelistavajući te dokumente mislim da se Toda ovaj puta ne može izvući. No da će odugovlačiti koliko god bude mogao, to je svim jasno. Iako postoje neke sretne okolnosti tipa Eu, Ebrda i preuzimanja Mercatora. Pa će ga oni možda prisilit da to brže odradi. No nije mi jasno zašto hanfa nije izračunala i cijenu za preuzimanje. Hoće li pustiti Todu da on računa?

Cijena za izračun bi trebala biti prosječna . Ne EOD .

New Report

Close