BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Profesore kako možeš sad ovdje raditi tehničku analizu? Mislim da belje u ovih 60 dana može puno gore i malo dolje. A poslije tih 60 dana je sve moguće


Samo sto Agrokorove dionice KNZM-R-A idu u novi holding za kupnju Mercatora. [wink]

Ne pratite vi mene ljudi. Detalje deala između Agrokora i financijaša ne znamo, a možda je Agrokor pripremio plan B za Belje još dok se natezao na Trgovačkom sudu u vezi dokapa…


@kanabis

Ledo nije u Crobexu, a to ga automatski isključuje.

Ako KNZM ne ide u novi holding moguce je da ponudi zamjenu BLJE za KNZM. Ali kao sto neznamo detalje za Mercator jos manje znamo detalje za Belje.

Sto se TA tice, i sam sam postao graf s trokutom prije par dana. A ako danas krene po prodaji (97,XX) probijamo trokut prema gore. Samo sto bi to trebao pratiti malo jaci volumen.

Nije nagovor na k/p. Posjedujem BLJE-R-A. I ja sam amater sto se TA tice.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Ako KNZM ne ide u novi holding moguce je da ponudi zamjenu BLJE za KNZM. Ali kao sto neznamo detalje za Mercator jos manje znamo detalje za Belje.

Sto se TA tice, i sam sam postao graf s trokutom prije par dana. A ako danas krene po prodaji (97,XX) probijamo trokut prema gore. Samo sto bi to trebao pratiti malo jaci volumen.

Nije nagovor na k/p. Posjedujem BLJE-R-A. I ja sam amater sto se TA tice.


A doci ce i volumenm valjda, prodaje na ovim razinama sve manje.


U međuvremenu, ask je pojačan sa 1176H nalogom na 100 kn.
Zanimljivo…

Skriveni naloga mora biti minimalno 10% kolicine vidljivo sto znaci da moze biti i 99% vidljivo. tako da taj skriveni samo plasi i nista vise. Treba te skrivene ukinut jer ovako se samo manipulira trzistem.

Nije bolest sve što boli

..nemam više casha da kupim belje..ali ovi sta imaju cudim se st ne kupuju..špa nemogu falit..i da ne dodoje do preuzimanja najvjerojatnije ce doc do kupnje mercatotra..a to će belje odvest na barem 120kn..

Čista sinergija – očekivanja plus i dakako dobri poslovni rezultati. Rezultat je danas + 6,20 %


Čista sinergija – očekivanja plus i dakako dobri poslovni rezultati. Rezultat je danas + 6,20 %

1. do 16:00 ima još…
2. Agrokor (kao tzv. indirektni proizvođać/distributer do kranjeg kupca – bez posrednika…) svoje poslovne rezultate u svim svojim d.d.-ima i sl. može uvijek naštimavati/rasporediti kako god ga i po potrebi volja… npr. Vupik i Belje mogu Konzumu tzv. prodat/proslijedit proizvod sa 0,1% dodane vrijednosti na proizvodnu vrijednost proizvoda, a isto tako Konzum može tzv. kupljeni proizvod prodat samo sa ukalkuliranih 0,1% trgovačke marže… a ostatak konačne planske krovne tzv. Agrokorove marže/zarade – posredno kroz veću nabavnu cijenu isplatit Vupiku ili Belju…
U biti pojedinačna vrijednost Vupika, Belja, Konzuma itd. isključivo zavisi o trenutnoj ili budućoj poslovno interesnoj politici Agrokora…

Ja nebudi ljen i nazvao ja hanfu. Cisto jedan neformalni razgovor sa jednom vrlo ugodnom gospodjom.
Prvo sam htio rascistiti ovo oko datuma sa kojim se gleda broj dionica i po njoj isto tako nije bitno kad si kupovao.Znaci i oni koji kupuju danas imaju pravo na ponudu.
Jos smo malo ovak cavrljali jer zapravo i nisam znao sta bi je mogao pitati a da bi mogao dobiti decidirani odgovor. Pa sam spominjao dlkv, magmu i ostale koji nisu dali ponude i ona isto smatra da nije ista situacija s tim poduzecima i da ovdje oduzimanje upravljackih prava ima puno vecu tezinu.
Istina da je ista odredba vec pala na ustavnom sudu jedanput al to sad isto ulazi u zonu spekulacija sta ce biti…

Jos me samo interesiralo dali agrokor s njima komunicira kao sto je rekla puljicka al na to nisam dobio egzaktan odgovor odnosno ne da je tajna nego da se radi o tome da je hanfa izdala rjesenje, dala rok i vise manje ceka.


Ja nebudi ljen i nazvao ja hanfu. Cisto jedan neformalni razgovor sa jednom vrlo ugodnom gospodjom.
Prvo sam htio rascistiti ovo oko datuma sa kojim se gleda broj dionica i po njoj isto tako nije bitno kad si kupovao.Znaci i oni koji kupuju danas imaju pravo na ponudu.
Jos smo malo ovak cavrljali jer zapravo i nisam znao sta bi je mogao pitati a da bi mogao dobiti decidirani odgovor. Pa sam spominjao dlkv, magmu i ostale koji nisu dali ponude i ona isto smatra da nije ista situacija s tim poduzecima i da ovdje oduzimanje upravljackih prava ima puno vecu tezinu.
Istina da je ista odredba vec pala na ustavnom sudu jedanput al to sad isto ulazi u zonu spekulacija sta ce biti…

Jos me samo interesiralo dali agrokor s njima komunicira kao sto je rekla puljicka al na to nisam dobio egzaktan odgovor odnosno ne da je tajna nego da se radi o tome da je hanfa izdala rjesenje, dala rok i vise manje ceka.


Kakve spike, ako vam upali tužba protiv Tode, automatski idem tužiti Goranka, zakon bi trebao biti isti za sve

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Dunlop,
jesi li pitao kada je Agrokor zaprimio Rješenje?

@Dunlop

…čavrljao sam i nisam znao što ću je pitat…joj,joj…pa kako nisi znao,toliko je bilo pitanja…npr.

1.po kojoj cijeni Agrokor mora ponuditi otkup????
2.da li se sa Hanfom u konačnici može dogovoriti o cijeni????
3.do kojeg datuma možeš podnijeti tužbu????
4.jel može s tobom na kavu????? [tongue]
5.jel onu ba..icuuu možete potjerat sa foruma?????

New Report

Close