BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…bilo bi dobro bakice ako nesto znas a mi ovčice ne, da to podijelis sa nama ???



Vidim da bi dosta nas belje kupilo malo jeftinije, no čim pomisliš da ćeš ga uspijeti uhvatiti odmah dođu pozitivne vijesti. Svaka čast beljicima, tržište će vam se ovime jako proširiti. A time je razvoj tvrtke osiguran

koelga pričate gluposti, todorić se obavezao da nekoliko godina neće povećavati količinu agrokorovih proizvoda u mercatoru
[/quote]

3 god. …


Sta nije kraj ovog tjedna istek roka za zalbu na Ustavnom, imam li kakvih infromacija po tom pitanju?

Pardon, ispravak, "Sta nije kraj ovog tjedna istek roka za zalbu na Ustavnom, ima li kakvih informacija po tom pitanju?



eh sad.pa da cujemo te kombinacije

…čut će se na vrijeme…
[/quote]

dunlop čuti ćeš na vrjeme kad se bakica nakrca mogao bi samodol čuti prije vremena jer neki znaju nešto šta večina ne zna i još se hvale na forumu a vidim po cjeni da se nešto ozbiljno kuha ne može indeks biti na -3 posto a belje sa dobrim promet je na nuli pametnom dovoljno

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora



Sta nije kraj ovog tjedna istek roka za zalbu na Ustavnom, imam li kakvih infromacija po tom pitanju?

Pardon, ispravak, "Sta nije kraj ovog tjedna istek roka za zalbu na Ustavnom, ima li kakvih informacija po tom pitanju?

[/quote]

ja mislim da nije, na prvoj strani po 2. kažu da mora objaviti ponudu u roku od 60 dana od primitka rješenja, a s obzirom da ne znamo kad je točno primio rješenje, moja slobodna procjena je negdje do polovice studenog

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

@modrobradi

…ovo vam se zovu prijatelji…kakvi su tek neprijatelji… [lol] [lol]


… da se nešto ozbiljno kuha ne može indeks biti na -3 posto a belje sa dobrim promet je na nuli pametnom dovoljno

pametnome dovoljno? prije: glupome dovoljno….

pa kud baš danas zakasnih na otvaranje…a budale…

Ja ne znam kada je Agrokor primio Rješenje Hanfe od 06.10.2011. godine, [huh]ali nagađam da bi to biti do 10.10.11.
Rok za podnošenje tužbe je 30 dana od primitka Rješenja.

bakica je vučica nedijeli ona informacije sa ovčicama sitnog zuba

ma ko od forumasa moze tu imati informacije. moze se raditi o nekakvim zaključcima u koje je neko vise ili manje uvjeren. bas kao ono sa polupunom casom. psihologija odradi svoje. onima koji vjeruju ili zele da ponude nebude tumace svaku recenicu puljicke skroz suprotno od ovih koji vjerujuju u ponudu odnosno vjeruju da pravno toda nema kud.

ja isto da budem iskren bas ne vjerujem da ce to toda dati bez borbe ali ako zeli borbu od mene ce je dobit.




Sta nije kraj ovog tjedna istek roka za zalbu na Ustavnom, imam li kakvih infromacija po tom pitanju?

Pardon, ispravak, "Sta nije kraj ovog tjedna istek roka za zalbu na Ustavnom, ima li kakvih informacija po tom pitanju?

[/quote]

ja mislim da nije, na prvoj strani po 2. kažu da mora objaviti ponudu u roku od 60 dana od primitka rješenja, a s obzirom da ne znamo kad je točno primio rješenje, moja slobodna procjena je negdje do polovice studenog
[/quote]

a jbte, promašio sam "cjeli fudbal"

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

New Report

Close