BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mole se moderatori da prfiltriraju poruke s malo više ažurnosti, ipak primaju plaću za taj posao koji nije baš svrsihodan.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/157263/Mercator-je-vec-prodan-Agrokoru.html

na burzi je armagedon al belje se dobro drži znači da investitori čekaju ko zapete puške na mig da počiste prodaju da je pozitivan trend belje bi bilo na 100 kuna pametnom dovoljno [thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Vidim da bi dosta nas belje kupilo malo jeftinije, no čim pomisliš da ćeš ga uspijeti uhvatiti odmah dođu pozitivne vijesti. Svaka čast beljicima, tržište će vam se ovime jako proširiti. A time je razvoj tvrtke osiguran


Vidim da bi dosta nas belje kupilo malo jeftinije, no čim pomisliš da ćeš ga uspijeti uhvatiti odmah dođu pozitivne vijesti. Svaka čast beljicima, tržište će vam se ovime jako proširiti. A time je razvoj tvrtke osiguran

koelga pričate gluposti, todorić se obavezao da nekoliko godina neće povećavati količinu agrokorovih proizvoda u mercatoru

Ako vi u to vjerujete onda sigurno niste u toj branši

Danas je dan Belja – po broju transakcija i najboljoj cijeni prema ostalima , unatoč grčkoj drami.

stvarno moras imat muda prodavat po ovim cjenama.
osobno mrzim bit u kesu a u ovakvoj situaciji kakvoj je ova dionica nebi spavao da sam u kesu.

…a kako sam pročitala članak gdje se spominje gđa Puljić kakvi su im planovi sa Beljem,i ovdje se sprema zanimljiva kombinatorika…

…da bude vuk sit,a ovčice preko vode prevedene…žedne

eh sad.pa da cujemo te kombinacije


eh sad.pa da cujemo te kombinacije

…čut će se na vrijeme…

Sta nije kraj ovog tjedna istek roka za zalbu na Ustavnom, imam li kakvih infromacija po tom pitanju?

New Report

Close